Nagrody

Unikalne puchary SPACE OPEN za pierwsze trzy miejsca we wszystkich pięciu grupach handicapowych.

Nagrodami za pierwsze miejsca w turniejach SPACE OPEN Kalinowe Pola, Tokary oraz Kraków Valley są torby podróżne na kije golfowe Sun Mountain z wysuwanym mechanizmem z kółkami, który powoduje iż torbę można prowadzić jednym palcem bez większego wysiłku. Sponsorem tych nagród jest SPACE Events Club.

Nagrody za drugie miejsca alkohol premium + piłki golfowe Titleist ProV1 sygnowane logo turnieju lub Sponsora. Sponsorem nagród jest SPACE Events Club.

Nagrodami za trzecie miejsca jest alkohol premium + biżuteria od Partnera TreasureBOX. Sponsorem nagród są SPACE Events Club oraz TreasureBOX.

W Kalinowych Palach nagrodami w konkursie Hole In One są trzy flagowe wina jednej z najznamienitszych hiszpańskich winnic Vega Sicilia Alion, Valbuena oraz Unico o wartości prawie 4 tysięcy złotych. Konkurs wygrywa osoba która pierwsza trafi Hole In One, kolejne potencjalne trafienia nie są nagradzane.

Jest coś jeszcze… ponieważ od dawna nikt nie trafił Hole In One na SPACE OPEN, gdyby taka sytuacja wydarzyła się podczas najbliższego turnieju wszystkie trzy butelki zostaną otwarte i wspólnie wypijemy je po jego zakończeniu. Sponsorem nagrody jest SPACE Events Club.

W Tokarach nagrodą w konkursie Hole In One dla pań jest chusta Hermesa ale w przypadku gdyby żadna z uczestniczek nie uzyskała „asa” nagroda nie przepadnie i tym razem zostanie wręczona najlepszej zawodniczce 3/4 netto hcp. Konkurs wygrywa osoba która pierwsza trafi Hole In One, kolejne potencjalne trafienia nie są nagradzane. Nagrodami w konkursie Hole In One dla Panów są perfumy Louis Vuitton Ombre Nomade oraz butelka Alion z winnicy Vega Sicilia i jak u Pań w przypadku gdyby żaden z uczestników nie uzyskał „asa” nagroda nie przepadnie i zostanie wręczona najlepszemu zawodnikowi 3/4 netto hcp.

Na najbliższy turniej nasz Partner Forlle’d przygotował dla Pań coś specjalnego. Zwyciężczynie kategorii brutto oraz netto otrzymają zaproszenie na zabiegi w wybranej klinice – uwaga – wraz z przyjaciółką oraz oczywiście zestaw kosmetyków Forlle’d! Wartość nagrody to prawie 3 tysiące złotych.

Nagrodami za drugie oraz trzecie miejsca w kategorii brutto oraz netto Pań jest biżuteria od naszego Partnera TreasureBOX.

Na wszystkich 18 dołkach czekają konkursy Longest Drive, Nearest The Pin oraz Nearest The Line. Dla przykładu w Kalinowych Polach Partnerem 6 konkursów jest nasz Partner Cole Haan, wspaniałe buty do golfa o wartości około tysiąca złotych za parę. Kolejne nagrody gdzie do wygrania są piłki golfowe Premium lub alkohol premium sponsoruje SPACE Events Club.

.