Regulamin Hole In One 1 Milion na auto

Regulamin konkursu Hole in One 1 milion złotych na samochód 2019

 

1. W konkursie Hole In One (HIO) mogą uczestniczyć jedynie gracze z oficjalnym statusem Amatora i aktywnym HCP.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 31 sierpnia 2019 r. na polu Kraków Valley G&CC na dołku nr 13.

3. Golfiści grają dołek konkursowy z następujących tee: Panie z tee czerwonego, Panowie z tee żółtego: Dołek nr  13, dystans : Panowie -188m; Panie-138 m

4. Każdy gracz ma prawo wykonania zamachów próbnych lecz do konkursu dozwolone jest wykonanie wyłącznie jednego uderzenia.

5. W konkursie liczy się tylko pierwsze uderzenie gracza.

6. Gracze wykonują uderzenie liczące się do konkursu Hole In One, podczas trwającej rundy turniejowej w dniu 31 sierpnia 2019 r.

7. Konkurs trwa do pierwszego trafienia do dołka w danym dniu turnieju, w kolejnym dniu turnieju nagroda na dołku trafionym jest ponownie do wygrania.

8. Dla zwycięzcy, który jako pierwszy jednym uderzeniem trafi do wyznaczonego dołka konkursowego, w ramach niniejszego konkursu Hole In One przeznaczona jest nagroda w postaci zakupu dowolnego samochodu do wartości 1 miliona złotych. Zwycięzca konkursy wybiera samochód o dowolnej wartości do 1 miliona złotych a zakup realizowany jest przez organizatora. Istnieje możliwość wyboru samochodu o większej wartość jednak zwycięzca konkursu pokrywa kwotę powyżej wygranej to jest 1 miliona złotych. Jeśli zwycięzca konkursu wybierze samochód o wartości mniejszej niż 1 mln złotych, kwota pozostała po zakupie samochodu nie jest wypłacana zwycięzcy.

9. Organizator turnieju wraz z partnerem zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody zwycięzcy, który rozegrał pełną rundę turniejową zgodnie z ustalonym formatem gry.

10. Konkurs jest ubezpieczony a organizator wykonuje wszystko zgodnie z wytycznymi ubezpieczyciela i regułami gry w golfa R&A.

11. Nagroda będzie przekazana ewentualnemu zwycięzcy tylko wtedy kiedy ubezpieczyciel wypłaci polisę.

12. Podatek dochodowy od wygranej obciąża zwycięzcę na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 oraz art. 41 ust. 4 i ust. 7 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

13. Uderzenia będą nagrywane