SWGK partnerem SPACE OPEN!

Wczoraj podaliśmy informację, iż nowy partner SPACE OPEN ufundował 33 tourowe torby Honma dla zwycięzców grup handicapowych we wszystkich turniejach eliminacyjnych w Polsce oraz w finale 2019. To nie wszystko, ale o tym później.

 

Nowy partner SPACE OPEN to SWGK.

 

logo300

 

SWGK to biznesowy partner przedsiębiorców świadomie i z wizją podchodzących do wyzwań współczesnej gospodarki. Od dziesięciu lat, spółki skupione teraz pod wspólną marką SWGK, doradzają biznesowo, opierając się zawsze na  rzetelnych podstawach – wiedzy i doświadczeniu. Proces unifikacji Grupy pozwolił połączyć umiejętności, kwalifikacje fachowe doświadczenie i zaangażowanie ponad 100 ekspertów z dziedziny finansów, w tym biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, księgowych oraz doradców z dziedzin rachunkowości, zarządzania, analiz finansowych czy też informatyki.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie naszego partnera tutaj.

Poza ekskluzywnymi torbami golfowymi Honma nasz partner ufundował tuzin piłeczek golfowych dla każdego golfisty, który podczas nadchodzących turniejów eliminacyjnych oraz w finale uzyska tzw siódemkę z przodu. Piłeczki golfowe będą oczywiście z najwyższej półki. Ale to nie wszystko!

Podczas wszystkich nadchodzących dwudniowych turniejów SPACE OPEN 2019 nagrodą na dołku konkursowym SWGK będzie ekskluzywna whisky oraz tuzin piłeczek sygnowanych logiem naszego partnera. Piłeczki oczywiście będą najwyższej klasy, a takich dołków w trakcie 5 najbliższych turniejów będzie w sumie 10.