Swarovski partnerem SPACE OPEN!

Podczas wszystkich turniejów eliminacyjnych oraz finału SPACE OPEN nasz partner przygotował piękne nagrody.

 

swarovski_v2016

 

W 1895 roku Daniel Swarovski postanowił urzeczywistnić swoją wizję, którą było stworzenie „diamentu dla każdego”. Gdy wynalazł maszynę elektryczną, która była w stanie szlifować z niespotykaną dotychczas precyzją, dla kryształów nastała nowa era. Od amerykańskich klubów jazzowych po paryskie domy mody, suknie olśniewały blaskiem kryształów Swarovskiego, manifestując entuzjazm lat dwudziestych XX wieku.

 

swarovski14

 

Perfekcjonizm, doskonałość i innowacyjność: takie podstawowe zasady przyjął Daniel Swarovski, gdy  otwierał firmę zajmującą się obróbką kryształu. Dziś, ponad 120 lat później, etos firmy Swarovski nadal opiera się na tym fundamencie.

Firma, która rozpoczynała swoją działalność jako maleńki zakład produkujący kryształy w austriackim mieście Wattens w Tyrolu, rozwinęła się z biegiem czasu w grupę spółek o ogólnoświatowym zasięgu, będącą nadal przedsięwzięciem rodzinnym zarządzanym obecnie przez piąte już pokolenie członków rodziny Swarovskich.

 

swarovski7

 

Swarovski co sezon oczarowuje wyjątkowymi kolekcjami biżuterii, zegarków i akcesorów, a także elementów dekoracji wnętrz, które podążając za aktualnymi trendami mody niezmiennie roztaczają wyjątkowy blask.

www.swarovski.com