SPACE OPEN Toya 26-27 maja 2018: WYNIKI

Toya Golf & Country Club.

Druga krajowa eliminacja SPACE OPEN 2018 zakończona!

W turnieju udział wzięło ponad 100 golfistek i golfistów. Na doskonale przygotowanym polu przez dwa dni panowała piękna słoneczna pogoda. Pomimo upałów zawodnicy walczyli do ostałego uderzenia a zwycięzcą w kategorii Stroke Play Brutto został Tomasz Kordek.

Gratulujemy!

 

W poszczególnych kategoriach turniejowych zwycięzcami zostali:

Open – Strokeplay brutto

  1. Tomasz Kordek  – 159
  2. Andrzej Dec – 161
  3. Lech Sokołowski  – 162

Grupa Handicapowa do 10,0 – Strokeplay netto

  1. Daniel Raemy – 142
  2. Leszek Bać – 146
  3. Adam Cooke  – 150

Grupa Handicapowa od 10,1 do 15,0 – Stableford netto

  1. Paul Grabka – 81
  2. Krzysztof Przeździecki  – 80
  3. Grzegorz Putko – 79

Grupa Handicapowa od 15,1 do 20,0 – Stableford netto

  1. Maciej Linzenbarth – 83
  2. Adrian Przewłocki – 78
  3. Tomasz Szoplik  – 74

Grupa Handicapowa od 20,1 do 25,0 – Stableford netto

  1. Ewa Kluczewska – 80
  2. Jarosław Grzesik – 73
  3. Patryk Niebrzydowski – 72

Grupa Handicapowa od 25,1 do 30,0

  1. Maciej Mróz  – 81
  2. Paweł Machij  – 76
  3. Martin Kaczmarski – 73

 

Kategoria Stroke Play Brutto Panie – LA MER

  1. Elżbieta Wolschendorf- Łazowska  – 175
  2. Izabela Stańczak – 195
  3. Anna Pytkowska – 205

Kategoria Stableford  Netto Pani – LA MER

  1. Ewa Kluczewska – 80
  2. Beata Szmidt – 74
  3. Mariola Libera – 70

 

Dołki konkursowe 26 maja 2018 

Hole-in-one 

Dołek nr  5 – 177/159 – Luxury Travel – nikt nie trafił

Dołek nr 7 – 137/119 – B&O – nikt nie trafił

Dołek nr 11 – 160/139 – Space Open – nikt nie trafił

 

Nearest the pin 

Dołek nr 5 – Luxury Travel – Rafał Jaros – 273 cm

Dołek nr 7 – B&O – Maciej Wawrzkiewicz – 189 cm

Dołek nr 11 – Space Open  – Marcin Żygadło – 128 cm

Dołek nr 14 – Złota 44 – Jacek Kozłowski – 155 cm

 

Nearest the line

Dołek nr 1 – Jo Malone London – Grażyna Mendala  – 15 cm

Dołek nr 3 – Tom Ford – Marek Kalitowicz – 2 mm

Dołek nr 9 – Tom Ford – Włodzimierz Stańczak – 15 cm

Dołek nr 4 – Jo Malone London – Sawicka Bożena – 120 cm

Dołek nr 18 – Jo Malone London – Ewa Nowak-Iskra – 225 cm

Dołek nr 13 – Tom Ford – Robert Zmarzliński – 24 cm

 

Longest Drive

Dołek nr  2 – B&O – Ewa Kluczewska

Dołek nr 6  – Mizuno – Maciej Linzenbarth

Dołek nr 8 – Galvin Green – Marek Kalitowicz

Dołek nr  10 – Amarone Wino – Rafał Jaros

Dołek nr 15 – Beluga – Paul Grabka

Dołek nr 17 – B&O – Włodzimierz Stańczak

 

Dołki konkursowe 27 maja 2018 

Hole-in-one 

Dołek nr  5 – 177/159 – Hublot – nikt nie trafił

Dołek nr 11 – 160/139 J. Safra Sarasin Bank – nikt nie trafił

 

Nearest the pin 

Dołek nr 5 – Hublot – Adam Cooke – 418 cm

Dołek nr 7 –Swarovski  (Panie) – żadna z Pań nie zagrała na green

Dołek nr 7 – Swarovski (Panowie) – Paul Grabka – 56 cm

Dołek nr 11 – J. Safra Sarasin Bank – Maciej Łukasiński  – 361cm

Dołek nr 14 –Złota 44 – Ryszard Słowikowski – 244cm

 

Nearest the line

Dołek nr 1 – Jo Malone London  – Mariola Libera – 43 cm

Dołek nr 3 – Tom Ford – Kazimierz Zadrożny – 3 cm

Dołek nr 4 – Jo Malone London – Beata Szmidt – 83 cm

Dołek nr 9 – Tom Ford – Adrian Przewłocki – 14 cm

Dołek nr 13 – Tom Ford – Jan Szmidt – 44 cm

Dołek nr 18 – Jo Malone London –  Elżbieta Wolschendorf – Łazowska

 

Longest Drive

Dołek nr  2 – B&O – Panie – Elżbieta Wolschendorf – Łazowska

Dołek nr 6  – Caledonia – Adam Cooke

Dołek nr 8 – CBD Clinic – Mirosław Kęcik

Dołek nr 10 – Chablis Wino – (Panie) Elżbieta Wolschendorf – Łazowska

Dołek nr 10 – Chablis Wino – (Panowie) Adam Cooke

 

Dołek nr 15 – Beluga – Wiesław Pluta

Dołek nr 17 – B&O –  Tomasz Kordek

Dołek nr 12 – Galvin Green – Iza Stańczak

 

W konkursach dodatkowych Pani Elżbieta Wolschendorf – Łazowska wygrała nagrody o łącznej wartości przekraczającej dozwolone dla amatorów 500 funtów brytyjskich. W związku z tym Pani Elżbieta Wolschendorf – Łazowska wybrała dwie nagrody ufundowane przez LA Mer i Bang & Olufsen. Kolejne dwie ufundowane przez Wine Bureau oraz Jo Malone London przechodzą do puli nagród kolejnego turnieju.

 

„Siódemkę” z przodu premiowaną tuzinem piłek Mizuno sygnowanych Space Open zagrali: Tomasz Kordek, Adam Deja, Andrzej Dec i Daniel Raemy.

 

Do finału Space Open awans wywalczyli:

Tomasz Kordek, Andrzej Dec, Lech Sokołowski, Leszek Bać, Adam Cooke, Piotr Skotarski, Paul Grabka, Krzysztof Przeździecki, Grzegorz Putko, Maciej Linzenbarth, Adrian Przewłocki, Tomasz Szoplik, Ewa Kluczewska, Jarosław Grzesik, Kozłowski Jacek, Maciej Mróz, Paweł Machij, Martin Kaczmarski, Paweł Franka (za Hole in One w czasie rundy treningowej na dołku nr 14) i Tomasz Michaś (za zwycięstwo w  wieczornym konkursie nearest the pin).

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

SO TSobienie Królewskie
Tee Time DAY 2
19.06.2021