SPACE OPEN The Final Toya 3-4 września 2021. WYNIKI.
Turniej finałowy SPACE OPEN 2021 został rozegrany na polu Toya Golf & Country Club. W turnieju udział wzięło 100 finalistów i jak zawsze dopisała nam piękna pogoda. Zawodnicy walczyli do ostatniego uderzenia, a nagrodą za zwycięstwa w poszczególnych grupach hcp był wyjazd do Dubaju i udział w turnieju mistrzów.
Agnieszka Lorens-Kozakiewicz zagrała „siódemkę” z przodu premiowaną tuzinem piłek sygnowanych SPACE OPEN. Tym samym została drugą panią, po Oksanie Wojtkiewicz w historii turniejów SPACE OPEN, która tego dokonała.
Po pierwszym dniu turnieju rozegraliśmy nasz tradycyjny konkurs nocnego chippowania, którego zwycięzcą został Mirosław Brańka. Najlepszy wynik w brutto uzyskał Daniel Raemy. Gratulujemy!
Wyniki konkursów dodatkowych:
3 września
Hole-In-One
Dołek nr 5 – 177/159 – Carter by Luxury Travel – wyjazd golfowy o wartości 50 tys usd – brak trafienia
Dołek nr 7 – 137/119 – Dictador – zestaw rumów inwestycyjnych o wartości 20 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 11 – 160/139 – Club Car – melex o wartości 14 000 euro – brak trafienia
Dołek nr 14 – 123/99 – Glenfiddich – 300 butelek whisky Glenfiddich 12 YO – brak trafienia
Nearest The Pin
Dołek nr 5 – Carter by Luxury Travel – alkohol + piłki golfowe sygnowane Carter – oddzielnie Panie i Panowie Agnieszka Jakubowska 1124 cm, Wnuk Bogdan 150 cm
Dołek nr 7 – Dictador – rum XO – oddzielnie Panie i Panowie Elżbieta Wolszendorf-Łazowska 197 cm, Bartłomiej Szczebel 62 cm
Dołek nr 11 – Club Car – czapka i covery sygnowane St. Andrews – wspólny Mazur Marek 125 cm
Dołek nr 14 – Glenfiddich – 3 butelki whisky Glenfiddich 12 YO – wspólny Pytkowska Anna 159 cm
Nearest The Line
Dołek nr 1 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Agnieszka Lorens Kozakiewicz – 56 cm
Dołek nr 2 – SWGK – JW. Blue i piłki sygnowane SWGK – wspólny Grzegorz Paskudzki 19 cm
Dołek nr 3 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Roksana Yusufali 37 cm
Dołek nr 4 – Remy Martin – koniak – wspólny Małgorzata Yusufali 6 cm
Dołek nr 6 – Wino Winieckich – skrzynka wina 6 szt. – Panie i Panowie Pytkowska Anna 12 cm, Wasilewski Wojciech 133 cm
Dołek nr 12 – Dictador – rum XO – Panowie Wojciech Kołaczyk 153 cm
Dołek nr 13 – 7 Studios Production –wspólny Libera Mariola 34cm
Dołek nr 16 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Pytkowska Anna 167 cm
Dołek nr 18 – Everest Swiss Pharm– oddzielnie Panie i Panowie Sławomira Konieczna 50 cm, Mazur Marek 13 cm
Longest Drive
Dołek nr 8 – Galvin Green – voucher o wartości 1000 pln – Panowie – Dudziński Marcin
Dołek nr 9 – Perrier – 100 butelek wody Perrier –Panie – Agnieszka Lorens Kozakiewicz
Dołek nr 10 – AFP – szampan – Panie – Rhea Wiatr
Dołek nr 15 – Callaway – voucher o wartości 1000 pln – Panowie – Daniel Raemy
Dołek nr 17 – Glenfiddich – whisky 21 YO – Panowie – Marcin Dudziński
4 września
Hole-In-One
Dołek nr 5 – 177/159 – J Safra Sarasin Bank 1 kg złota o wartości 225 tys pln – brak trafienia
Dołek nr 7 – 137/119 – Dictador – zestaw rumów inwestycyjnych o wartości 20 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 11 – 160/139 – Eneria Cat – fotowoltanika 62 tys pln – brak trafienia
Dołek nr 14 – 123/99 – Glenfiddich – 300 butelek whisky Glenfiddich 12 YO – brak trafienia
Nearest The Pin
Dołek nr 5 – J Safra Sarasin Bank – alkohol + piłki golfowe – wspólny – Uchański Jacek 449 cm
Dołek nr 7 – Dictador – rum XO – oddzielnie Panie i Panowie Roksana Yusufali 691, Grzegorz Paskudzki 408 cm
Dołek nr 11 – Eneria Cat – alkohol + walizka – oddzielnie 2 x Panie i 2 x Panowie Agnieszka Lorens Kozakiewicz 61 cm, Jakubowska Agnieszka 262 cm, Sławomir Arabczyk 169cm, Dariusz Libera 486 cm
Dołek nr 14 – Glenfiddich – 3 butelki whisky Glenfiddich 12 YO – wspólny – Bartosz Kuliberda 214 cm
Nearest The Line
Dołek nr 1 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie – Agnieszka Lorens Kozakiewicz 50 cm
Dołek nr 2 – SWGK – JW. Blue i piłki sygnowane SWGK – wspólny Aleksandra Smaga 23 cm
Dołek nr 3 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie – Anna Milka Lisiecka 9 cm
Dołek nr 4– Remy Martin – koniak – wspólny – Krzysztof Geritz 4 cm
Dołek nr 6 – Wino Winieckich – skrzynka wina 6 szt. – Panie i Panowie Brygida Morańska 107 cm, Chyziak Jacek 22 cm
Dołek nr 12 – Dictador – rum XO – Panowie – Krajewski Krzysztof 91 cm
Dołek nr 13 – Studios Production – wspólny Anna Wojak Borowska 15 cm
Dołek nr 16 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Libera Mariola 130 cm
Dołek nr 18 – AMM – płyta z autografami + bilet na występ – oddzielnie Panie i Panowie Ewa Geritz 100 cm, Jan Morański 29 cm
Longest Drive
Dołek nr 8 – Carter – oddzielnie 2 x Panie i 2 x Panowie Sandra Grzegorzewska, Wolschendorf Łazowska Elżbieta, Bartosz Szczebel, Bartosz Brzoska
Dołek nr 9 – Perrier – 100 butelek wody Perrier –Panowie – Bogdan Wnuk
Dołek nr 10 – AFP – whisky JWBlue – Panowie Kordek Tomasz
Dołek nr 15 – Callaway – voucher o wartości 1000 pln – Panie – Erwina Kolasińska
Dołek nr 17 – Glenfiddich – whisky 21 YO – Panie – Erwina Kolasińska
Nocny konkurs chippowania – Mirosław Brańka 80 cm
W poszczególnych kategoriach turniejowych zwycięzcami zostali:
Grupa Handicapowa – od 0 do 8 – Strokeplay netto
- Raemy Daniel – 144
- Fibakiewicz Leszek – 146
- Dudziński Marcin – 148
Grupa Handicapowa od 8,1 do 12,0 – Stableford netto
- Lorens-Kozakiewicz Agnieszka – 83
- Paskudzki Grzegorz – 73
- Łukasiński Maciej – 71
Grupa Handicapowa od 12,1 do 16,0 – Stableford netto
- Leszczyński Tadeusz – 81
- Jakubowska Agnieszka – 80
- Krawczak Jarosław – 73
Grupa Handicapowa od 16,1 do 21,0 – Stableford netto
- Czelej Grzegorz – 87
- Śmigielski Radosław – 78
- Morańska Brygida – 76
Grupa Handicapowa od 21,1 do 26,0 – Stableford netto
- Milka-Lisiecka Anna – 82
- Boguszewicz Daniel – 75
- Smaga Aleksandra – 72
Grupa Handicapowa od 26,1 do 32,0 – Stableford netto
- Kępa Izabela – 81
- Śliwińska Jolanta – 79
- Mrozińska Agnieszka – 69
Grupa Handicapowa od 32,1 do 54,0 – Stableford netto
- Arabczyk Sławomir – 87
- Krajewski Krzysztof – 78
- Urbańska Beata – 77
Kategorie dla Pań – sponsorowane przez La Mer
Stroke play brutto
- Lorens-Kozakiewicz Agnieszka– 164
- Jakubowska Agnieszka – 170
- Wiatr Rhea – 177
Stabelford netto
- Milka-Lisiecka Anna – 82
- Kępa Izabela – 81
- Śliwińska Jolanta – 79
„Siódemkę” z przodu premiowaną tuzinem piłek: Leszek Fibakiewicz, Daniel Raemy, Agnieszka Lorens-Kozakiewicz, Komoński Sławomir.
Zdobywcy pierwszych miejsc uzyskali zaproszenie na turniej do Dubaju.