SPACE OPEN SOBIENIE KRÓLEWSKIE 26-27 czerwca 2020. WYNIKI.

SPACE OPEN SOBIENIE KRÓLEWSKIE 26-27 czerwca 2020. WYNIKI.

I krajowa eliminacja SPACE OPEN odbyła na polu golfowym w Sobieniach pod Warszawą. W zmaganiach o uzyskanie kwalifikacji do finału SPACE OPEN udział wzięła maksymalna ilość 108 zawodników. Pierwszego dnia pogoda była dla nas łaskawa i bez przeszkód rozegraliśmy pierwszy dzień turnieju. Tylko ten wiatr… Pierwszego dnia dał nam się wszystkim mocno we znaki.

Po pierwszym dniu turnieju Szef Kuchni Sobienie Królewskie Maciej Prot przygotował ucztę kulinarną. Kolacja była wyborna. O dobór wina do wyśmienitych potraw zadbał nasz Parner Wine Bureau Polska. Muzyka na żywo, standardy muzyki filmowej w wykonaniu profesjonalnych artystów dopełniły obraz wieczoru.

Na deser nocny konkurs chipowania + koniak Remy Martin XO od naszego nowego Partnera Remy Martin.

Drugi dzień turniej na około godzinę przerwała burza ale daliśmy radę bezpiecznie ukończyć turniej.

Dziękujemy, że byliście z nami! Gratulujemy zwycięzcom! Poniżej wyniki.

 

SPACE OPEN Sobienie Królewskie G&CC 26-27 czerwca 2020

Wyniki konkursów dodatkowych:

 

26 czerwca 

Hole-in-one  
Dołek nr 4 – J. Safra Sarasin Bank – 0,5 kg złota o wartości około 107 000 pln – brak trafienia
Dołek nr 9 – Carter – wyjazd do RPA dla 2 osób – wartość nagrody 50 000 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 12 – Bang & Olufsen  – TV 65’ z wbudowanym zestawem głośników – wartość nagrody około 70 000 tys. pln  – brak trafienia
Dołek nr 16 – Club Car – custom buggy – wartość około 15 000 euro – brak trafienia

Nearest the pin 
Dołek nr 2 – Perrier – 100 butelek wody – wspólny – Nicgorski Leszek  207 cm
Dołek nr 4 – J. Safra Sarasin Bank  – koniak XO i tuzin piłek sygnowanych J. Safra Sarasin Bank – wspólny  – Raemy Daniel 180 cm
Dołek nr 9 – Carter by Luxury Travel – Rum Dictador – Oddzielnie Panie i Panowie:
Panowie – Michaś Tomasz 207 cm
Panie – Pytkowska Anna 297 cm
Dołek nr 12 – Bang & Olufsen  – słuchawki – Wspólny – Murat Piotr 640 cm
Dołek nr 16 – Club Car – niespodzianka – Wspólny – Winogradow-Korecka Magdalena

Nearest the line
Dołek nr 1 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie – Czechmeszyńska Marta 26 cm
Dołek nr 3 – SWGK – Jonhy Walker Blue – wspólny – Leśniak Tomasz 5 cm
Dołek nr 5 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie – Geritz Ewa 130cm
Dołek nr 6 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie – Nicgorska Beata 7 cm
Dołek nr 10 – AMM – płyta z autografami + bilet na występ – wspólny – Fibakiewicz Grzegorz 62 cm
Dołek nr 13 – Eneria CAT – alkohol – Wspólny – Wiatr Rhea 25 cm

Longest Drive
Dołek nr 7  – Callaway 1000 pln na dowolny Driver – Panowie – Komoński Sławomir
Dołek nr 8 – Remy Martin – Cognac XO – Panowie – Szymański Piotr
Dołek nr 11 – Bang & Olufsen  – słuchawki – Panie – Pilarska Sabina
Dołek nr 14 – Bang & Olufsen  – głośnik – Panowie – Chlebowski Jerzy
Dołek nr 15 –Time for Wine – skrzynka wina  – Panowie – Piekarski Bartosz
Dołek nr 18 – Callaway Voucher o wartośći 1000 pln na dowolny Driver – Panowie – Łukasiński Maciej

Drive bezpośrednio na green
Dołek nr 17 – SPACE OPEN – brak trafienia

Nearest The Pin – nocny konkurs – wygrał Maciej Łukasiński

27 czerwca 

Hole-in-one 
Dołek nr 4 – 171/101 – Dream Golf Destination – 4 dniowy wyjazd dla 2 osób na St Andrews – 6900 funtów brytyjskich = około 34000 pln – brak trafienia
Dołek nr 9 – 156/134 – Time for Wine – 500 butelek wina  – wartość 50 000 pln – brak trafienia
Dołek nr 12 – SPACE OPEN Dubai – 7 dniowy wyjazd dla 2 osób do Dubaju – 20000 pln  – brak trafienia
Dołek nr 16 – 168/108 – Sobienie Królewskie G&CC – dożywotnie członkostwo w klubie Sobienie Królewskie G&CC – brak trafienia

Nearest the pin 
Dołek nr 2 – 131/119 – Glenfiddich – skrzynka whisky – wspólny – Kresak Paweł 54 cm
Dołek nr 4 – Dream Golf Destination – statuetka +alcohol – wspólny – Raemy Daniel 188 cm
Dołek nr 9 – Time for Wine – 5 butelek wina – wspólny – Strączyńska-Krawczyk Beata 83 cm
Dołek nr 12 – SPACE OPEN Dubai – alkohol + statuetka – wspólny – Piekarski Bartosz 493 cm
Dołek nr 16 – Sobienie Królewskie G&CC – alkohol – wspólny – Rosłaniec Andrzej 403 cm

Nearest the line
Dołek nr 1 – Bobbi Brown – Panie – Kubit Monika – 42 cm
Dołek nr 5 – Bobbi Brown – Panie – Grzegorzewska Sandra 32 cm
Dołek nr 6 – Bobbi Brown – Panie – Geritz Ewa  500 cm
Dołek nr 3 – SWGK – JW. Blue Wspólny – Kresak Paweł 58 cm
Dołek nr 10 – AMM – płyta z autografami + bilet na występ – wspólny – Niebrzydowski Piotr 14 cm
Dołek nr 13 – Eneria CAT – alkohol – wspólny – Prymas Jarosław 8 cm

Longest Drive
Dołek nr 7  – Galvin Green – voucher 1000 pln  – Panowie – Raemy Daniel
Dołek nr 8 – Remy Martin – Cognac XO – Panowie – Szmański Piotr
Dołek nr 11 – B&O– głośnik – Panie – Małkińska Agnieszka
Dołek nr 14 – B&O– słuchawki – Panowie Szymański Piotr
Dołek nr 15 – Time for Wine – Panie Małkińska Agnieszka
Dołek nr 18 – Callaway 1000 pln na dowolny Driver – Panowie – Marcin Herbik

Drive bezpośrednio na green
Dołek nr 17 – SPACE OPEN – Komoński Sławomir, Raemy Daniel

 

W poszczególnych kategoriach turniejowych zwycięzcami zostali:

 

Grupa Handicapowa – od 0 do 8 – Strokeplay netto

1.   Szymański Piotr – 144
2.   Komoński Sławomir  – 146
3.   Skręta Jarosław – 165

Grupa Handicapowa od 8,1 do 12,0 – Stableford netto 

1.  Piecyk Tomasz – 71
2.  Raemy Daniel – 68
3.  Kozieł Michał – 68

Grupa Handicapowa od 12,1 do 16,0 – Stableford netto

1.    Morańska Brygida – 70
2.    Kazienko Artur – 60
3.    Wawrzkiewicz Maciej – 60

Grupa Handicapowa od 16,1 do 21,0 – Stableford netto

1.  Pacek Marek – 83
2.  Słowik Agnieszka – 72
3.  Pytkowska Anna – 72

Grupa Handicapowa od 21,1 do 26,0 – Stableford netto

1.    Opadczuk Andrzej – 89
2.    Fibakiewicz Anna – 77
3.    Niebrzydowski Piotr – 74

Grupa Handicapowa od 26,1 do 30,0 – Stableford netto

1.    Prymas Jarosław – 84
2.    Budner Ewa – 74
3.    Pilarska Sabina – 72

Grupa Handicapowa od 30,1 do 54,0 – Stableford netto

1.    Wiśniewska Dorota – 84
2.    Grzegorzewska Sandra – 82
3.    Sołkiewicz Krzysztof – 77

Kategorie dla Pań – sponsorowane przez La Mer

Stroke play brutto 

1.    Lorens-Kozakiewicz Agnieszka – 177
2.    Geritz Ewa – 176
3.    Wiatr Rhea – 176

Stabelford netto 

1.    Wiśniewska Dorota – 75
2.    Grzegorzewska Sandra – 68
3.    Fibakiewicz Anna – 66

 

„Siódemkę”  z przodu premiowaną tuzinem piłek golfowych zdobyli: Szymański Piotr, Komoński Sławomir x 2 i Raemy Daniel.

Do finału krajowego awans wywalczyli: Szymański Piotr, Komoński Sławomir, Piecyk Tomasz, Raemy Daniel, Morańska Brygida, Kazienko Artur, Pacek Marek, Słowik Agnieszka, Opadczuk Andrzej, Fibakiewicz Anna, Prymas Jarosław, Budner Ewa, Wiśniewska Dorota, Grzegorzewska Sandra

SO TSobienie Królewskie
Tee Time DAY 2
19.06.2021