SPACE OPEN Sobienie Królewskie 23-24 czerwca 2018: WYNIKI

Przedostatnia eliminacja SPACE OPEN 2018 zakończona!

Do turnieju zgłosiło się ponad 250 osób!!! Zakwalifikowała się maksymalna liczba 140 zawodników. Wystartowało 137 w tym 22 Panie. Na doskonale przygotowanym polu przez dwa dni panowały zmienne warunki atmosferyczne i tak jak przewidzieli Ambasadorzy Space Open – Kabaret Ani Mru-Mru zawodnicy zmagali się z wiatrem i deszczem na zmianę przeplatanymi słoneczną pogodą. Zwycięzcą w kategorii Stroke Play Brutto został Bill Carey.

Gratulujemy!

W poszczególnych kategoriach turniejowych zwycięzcami zostali:

Open – Strokeplay brutto

  1. Bill Carey  – 142
  2. Marek Tymiński – 152
  3. Tomasz Lewczuk  – 153

Grupa Handicapowa do 10,0 – Strokeplay netto

  1. Paweł Piotrzkowski  – 135
  2. Arkadiusz Majsterek – 143
  3. Michał Krawczyk  – 146

Grupa Handicapowa od 10,1 do 15,0 – Stableford netto

  1. Paweł Antonowicz – 74
  2. Witold Kałamarz  – 73
  3. Jarosław Klicki – 72

Grupa Handicapowa od 15,1 do 20,0 – Stableford netto

  1. Ryszard Słowikowski – 78
  2. Anna Pytkowska – 77
  3. Piotr Mazurkiewicz  – 76

Grupa Handicapowa od 20,1 do 25,0 – Stableford netto

  1. Zbigniew Gumuliński – 71
  2. Hieronim Siwiec – 69
  3. Piotr Smolarz – 68

Grupa Handicapowa od 25,1 do 30,0

  1. Tomasz Piecyk  – 69
  2. Małgorzata Niechciał  – 66
  3. Mariusz Kozłowski – 64

Kategoria Stroke Play Brutto Panie – LA MER

  1. Rhea Wiatr – 168
  2. Anna Pytkowska – 185
  3. Agnieszka Lorens Kozakiewicz – 190

Kategoria Stableford  Netto Pani – LA MER

  1. Beata Strączyńska-Krawczyk – 68
  2. Erwina Kolasińska – 67
  3. Magdalena Zimońska – 66

 

Dołki konkursowe 23 czerwca 2018 

Hole-in-one  

Dołek nr 4 – 171/101 – Space Open – nikt nie trafił

Dołek nr 9 – 156/134 – Luxury Travel – nikt nie trafił

Dołek nr 12 – 161/142 – B&O – nikt nie trafił

 

Nearest the pin 

Dołek nr 2 – Złota 44 – Adam Górko – 132 cm

Dołek nr 4 – Space Open  – Janusz Pałucki – 162 cm

Dołek nr 9 – Luxury Travel – Michał Krawczyk – 89 cm

Dołek nr 12 – B&O – Ewa Budner – 269 cm

Dołek nr 16 – Swarovski

Panie – Rhea Wiatr – 495 cm

Panowie – Jarosław Kulikowski – 78 cm

 

Nearest the line

Dołek nr 1 – Jo Malone London – Erwina Kolasińska – 46 cm

Dołek nr 5 – Jo Malone London – Urszula Stanowska – 24 cm

Dołek nr 6 – Jo Malone London – Agnieszka Słowik – 110 cm

Dołek nr 10 – Tom Ford – Grzegorz Fibakiewicz – 8,5 cm

Dołek nr 14 – Tom Ford – Krzysztof Klicki – 67 cm

Dołek nr 17 – Tom Ford – Mariusz Krużyński – 39 cm

 

Longest Drive

Dołek nr 3 – B&O – Rhea Wiatr

Dołek nr 7  – Mizuno – Mikołaj Geritz

Dołek nr 8 – Galvin Green – Marek Tymiński

Dołek nr 13 – B&O – Tomasz Lewczuk

Dołek nr  15 – Amarone Wino – Jerzy Chlebowski

Dołek nr 18 – Beluga – Artur Mroziński

 

Dołki konkursowe 24 czerwca 2018 

Hole-in-one

Dołek nr 4 – 171/101 J. Safra Sarasin Bank – nie było

Dołek nr 9 – 156/134 – Hublot – nie było

 

Nearest the pin 

Dołek nr 2 –Złota 44 – Paweł Antonowicz – 96 cm

Dołek nr 4 – J. Safra Sarasin Bank (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki)

Panie –Agnieszka Słowik – 549 cm

Panowie – Mirosław Rokita – 149 cm

Dołek nr 9 – Hublot  (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki)

Panie – Rhea Wiatr – 792 cm

Panowie – Cezary Błażejczyk 145 cm

Dołek nr 16 –Swarovski  (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki)

Panie – Magdalena Winogradow-Korecka – 386 cm

Panowie – Michał Krawczyk – 232 cm

 

Nearest the line

Dołek nr 1 – Jo Malone London – Ewa Budner – 16 cm

Dołek nr 5 – Jo Malone London – Alicja Siwiec – 47 cm

Dołek nr 6 – Jo Malone London – Alicja Siwiec -223 cm

Dołek nr 10 – Tom Ford – Maciej Łukasiński – 49 cm

Dołek nr 14 – Tom Ford – Kazimierz Zadrożny – 37 cm

Dołek nr 17 – Tom Ford – Jakub Mroczek – 22 cm

 

Longest Drive

Dołek nr 3 – B&O – Panie – Kolasińska Erwina

Dołek nr 7  – Mizuno – Panowie – Jerzy Chlebowski

Dołek nr 13 – B&O – Panowie – Tomasz Lewczuk  – rezygnacja

Dołek nr  15 – Chablis Wino – Panie i Panowie (longest osobno Panie i Panowie dwie tabliczki)

Panie – Erwina Kolasińska

Panowie – Tomasz Szoplik

Dołek nr 18 – Beluga – Panowie – Mikołaj Geritz

 

W konkursach dodatkowych Pan Tomasz Lewczuk wygrał nagrody o łącznej wartości przekraczającej dozwolone dla amatorów 500 funtów brytyjskich. W związku z tym zrezygnował z jednej z nagród, która przechodzi do puli kolejnego turnieju. Ta sama sytuacja dotyczyła Pani Rhea Wiatr i Erwiny Kolasińskiej.

„Siódemkę” z przodu premiowaną tuzinem piłek Mizuno sygnowanych Space Open zagrali: Bill Carey x 2, Paweł Piotrzkowski x 2, Michał Krawczyk x 2, Marek Tymiński x 2, Arkadiusz Majsterek, Mikołaj Geritz, Tomasz Lewczuk i Michał Poniż.

Do finału Space Open awans wywalczyli: Bill Carey, Marek Tymiński, Tomasz Lewczuk, Paweł Piotrzkowski, Kwiatkowski Witold (za Arkadiusz Majsterek, który zdobył wcześniej kwalifikację), Michał Krawczyk, Paweł Antonowicz, Witold Kałamarz, Kozieł Michał (za Jarosław Klicki, który zdobył wcześniej kwalifikację), Piotr Mazurkiewicz, Mroczek Jakub (za Ryszard Słowikowski, który zdobył wcześniej kwalifikację), Arkadiusz Krawczyk (za Anna Pytkowska, która zdobyła wcześniej kwalifikację), Hieronim Siwiec, Piotr Smolarz, Krzysztof Podsiadły (za Gumuliński Zbigniew, który zdobył wcześniej kwalifikację), Tomasz Piecyk, Małgorzata Niechciał, Pilarski Piotr (za Mariusz Kozłowski, który zdobył wcześniej kwalifikację),  Cezary Błażejczyk (za zwycięstwo w  wieczornym konkursie nearest the pin by Beluga), Janusz Pałucki (za nearest the pin Space Open).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

SO TSobienie Królewskie
Tee Time DAY 2
19.06.2021