SPACE OPEN Kalinowe Pola 9-10 lipca 2021. WYNIKI.

Kolejna krajowa eliminacja SPACE OPEN 2021 rozegrana została na polu golfowym Kalinowe Pola. Po raz kolejny pogoda była dla nas łaskawa pomimo zapowiadanych deszczu i burz. Ponownie bardzo blisko było trafienia Hole-in-One tym razem na dołku nr 11 gdzie piłka jednej z zawodniczek przetoczyła się po dołku po uderzeniu z odległości 127 m. Po pierwszym dniu turnieju rozegraliśmy już nasz tradycyjny konkurs nocnego chippowania, którego zwycięzcą został Piotr Marcinkowski z wynikiem 22 cm. Najlepszy wynik w brutto uzyskał Bogdan Wnuk. Gratulujemy!

Wyniki konkursów dodatkowych:


9 lipca 2021 (piątek)

Hole-In-One
Dołek nr 5 127/104 – Dictador – zestaw rumów inwestycyjnych o wartości 20 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 7 179/125 – Club Car – melex o wartości 14 000 euro – brak trafienia
Dołek nr 11 167/127 – Carter by Luxury Travel – wyjazd na Seszele wartość 20 tys euro. – brak trafienia
Dołek nr 15 167/115 – Glenfiddich – 300 butelek whisky Glenfiddich 12 YO – brak trafienia

Nearest The Pin
Dołek nr 5 – Dictador – rum XO – oddzielnie Panie i Panowie: Markowska Aneta 193 cm, Mroziński Artur 574 cm
Dołek nr 7 – Club Car – czapka i covery sygnowane St. Andrews – wspólny Chyziak Jacek 256 cm
Dołek nr 11- Carter by Luxury Travel – alkohol + piłki golfowe sygnowane Carter – oddzielnie Panie i Panowie : Wolschendorf Łazowska Elżbieta 288 cm, Kozieł Michał 278 cm
Dołek nr 15 – Glenfiddich – 3 butelki whisky Glenfiddich 12 YO – wspólny Kozakiewicz Krystian 448 cm

Nearest The Line
Dołek nr 1 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Jakubowska Agnieszka 310 cm
Dołek nr 2 – Everest Swiss Pharm – Panie Wojak-Borowska Anna 87 cm
Dołek nr 6 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Markowska Aneta 374 cm
Dołek nr 9 – Dictador – rum XO – wspólny Karbowniczek Robert 3 cm
Dołek nr 10 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Pytkowska Anna 13 cm
Dołek nr 14 – SWGK – JW. Blue i piłki sygnowane SWGK – wspólny Libera Mariola 39 cm
Dołek nr 16 – AMM – płyta i wstęp na dowolny występ – wspólny Radomski Waldemar 47 cm
Dołek nr 17 – Wino Winieckich – skrzynka wina 6 szt. – Panowie Mroziński Artur -178 cm
Dołek nr 18 – Remy Martin – koniak – wspólny Kozakiewicz Krystian 70 cm

Longest Drive
Dołek nr 3 – AFP – whisky JWBlue – Panowie Szurlej Jakub
Dołek nr 4 – Galvin Green – voucher o wartości 1000 pln – Panowie Kuliberda Bartosz
Dołek nr 8 – Callaway – voucher o wartości 1000 pln – Panie Castillo Ewa
Dołek nr 12 – Glenfiddich – whisky 21 YO – Panowie Uchański Jacek
Dołek nr 13 – Perrier – 100 butelek wody Perrier –Panie Lorens-Kozakiewicz Agnieszka

10 lipca 2021 (sobota)

Hole-In-One
Dołek nr 5 127/104 – Dictador – zestaw rumów inwestycyjnych o wartości 20 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 7 179/125 – Eneria CAT – fotowaoltanika z montażem o wartości 62 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 11 167/127 – J Safra Sarasin Bank – 0,5 kg złota wartość 117 tys. pln – brak trafienia
Dołek nr 15 167/115 – Glenfiddich – 300 butelek whisky Glenfiddich 12 YO – brak trafienia

Nearest The Pin
Dołek nr 5 – Dictador – rum XO – oddzielnie Panie i Panowie: Grzegorzewska Sandra 464 cm, Wnuk Bogdan 231cm
Dołek nr 7 – Eneria CAT – whisky – oddzielnie Panie i Panowie Pytkowska Anna 543 cm, Karbowniczek Robert 494 cm
Dołek nr 11- J. Safra Sarasin Bank – Cognac XO i piłki sygnowane J Safra Sarasin Bank – wspólny Lorens Kozakiewicz Agnieszka 99 cm
Dołek nr 15 – Glenfiddich – 3 butelki whisky Glenfiddich 12 YO – wspólny Urbańska Beata 646 cm

Nearest The Line
Dołek nr 1 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Gutkowska Dorota 157 cm
Dołek nr 2 – Everest Swiss Pharm – Panowie Wasilewski Wojciech 84 cm
Dołek nr 6 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Libera Mariola 135 cm
Dołek nr 9 – Dictador – rum XO – wspólny Mrozińska Agnieszka 290 cm
Dołek nr 10 – Bobbi Brown – kosmetyki – Panie Komierewska Szweycer Anna 51 cm
Dołek nr 14 – SWGK – JW. Blue i piłki sygnowane SWGK – wspólny Radomski Waldemar 129 cm
Dołek nr 16 – AMM – płyta i wstęp na dowolny występ – wspólny Markowska Aneta 18 cm
Dołek nr 17 – Wino Winieckich – skrzynka wina 6 szt. – Panie Mrozińska Agnieszka 633 cm
Dołek nr 18 – Remy Martin – koniak – wspólny Kolasinska Erwina 11 cm

Longest Drive
Dołek nr 3 – AFP – whisky JWBlue – Panie Grzegorzewska Sandra
Dołek nr 4 – CARTER – alkohol + piłki sygnowane CARTER – oddzielnie Panie i Panowie: Castillo Ewa, Szurlej Jakub
Dołek nr 8 – Callaway – voucher o wartości 1000 pln – Panowie Uchański Jacek
Dołek nr 12 – Glenfiddich – whisky 21 YO – Panowie Szurlej Jakub
Dołek nr 13 – Perrier – 100 butelek wody Perrier –Panowie Kozakiewicz Krystian

Nocny konkurs chippowania – Piotr Marcinkowski 22 cm
W poszczególnych kategoriach turniejowych zwycięzcami zostali:

Grupa Handicapowa – od 0 do 8 – Strokeplay netto

  1. Uchański Jacek – 151
  2. Karbowniczek Robert – 152

Grupa Handicapowa od 8,1 do 12,0 – Stableford netto

  1. Wnuk Bogdan – 75
  2. Szurlej Jakub – 71
  3. Kozieł Michał – 67

Grupa Handicapowa od 12,1 do 16,0 – Stableford netto

  1. Słowik Agnieszka – 70
  2. Kolasiński Krzysztof – 69
  3. Łazowski Krzysztof – 69

Grupa Handicapowa od 16,1 do 21,0 – Stableford netto

  1. Libera Mariola – 78
  2. Śmigielski Radosław – 72
  3. Grzesik Jarosław – 62

Grupa Handicapowa od 21,1 do 26,0 – Stableford netto

  1. Wasilewski Wojciech – 82
  2. Grzegorzewska Sandra – 77
  3. Komierowska – Szweycer Anna– 72

Grupa Handicapowa od 26,1 do 32,0 – Stableford netto

  1. Ziemianek Robert – 81
  2. Mrozińska Agnieszka – 75
  3. Burdalski Krzysztof – 74

Grupa Handicapowa od 32,1 do 54,0 – Stableford netto

  1. Urbańska Beata – 86
  2. Wojak-Borowska Anna – 64
  3. Mazur Maksymilian – 59

Kategorie dla Pań – sponsorowane przez La Mer

Stroke play brutto

  1. Kolasińska Erwina – 178
  2. Lorens-Kozakiewicz Agnieszka – 182
  3. Libera Mariola – 182

Stabelford netto

  1. Urbańska Beata – 86
  2. Grzegorzewska Sandra – 77
  3. Mrozińska Agnieszka – 75

Tym razem nie udało się nikomu zagrać „Siódemki” z przodu premiowaną tuzinem piłek golfowych.

Awans do finału SPACE OPEN uzyskali (SPACE OPEN Kalinowe Pola): Karbowniczek Robert, Wnuk Bogdan, Szurlej Jakub, Łazowski Krzysztof, Siwicki Marek, Libera Mariola, Śmigielski Radosław, Komierowska-Szweycer Anna, Castillo Ewa, Ziemianek Robert, Jaske Wojciech, Urbańska Beata, Wojak-Borowska Anna.

SO Kraków
Tee Time DAY 2
21.05.2022