SPACE OPEN GLENEAGLES 2017

Gleneagles Hotel

Wybudowany w 1920 roku jako najlepszy resort, wykończony w stylu Magnackim w połączeniu z francuskim stylem Chateau, z przebogatym komfortem ogromnej posiadłości na peryferiach miasta. Obiekt jest tak duży, że wymaga mapy po przyjeździe do resortu ale jednocześnie wyjątkowość miejsca i wybitny ale dyskretny poziom obsługi Hotelowej liczącej więcej osób aniżeli gości Hotelowych sprawia, że czujemy się swobodnie. Czas wydaje się zwolnić od momentu kiedy bell boy ubrany w lokalny Kilt wita nas w Hotelu.

Resort znany jest na całym świecie jako gospodarz szczytu G8 goszcząc najważniejszych liderów państw w roku 2005 a także gospodarz turnieju Ryder Cup w roku 2014. Resort składa się z luksusowego 5 gwiazdkowego Hotelu, trzech 18 dołkowych pól golfowych i uważanym za najlepsze w Szkocji wielokrotnie nagradzanego SPA.

Pole golfowe The PGA Centenary zaprojektowane przez Jacka Nicklousa było gospodarzem turnieju Ryder Cup w roku 2014 gdzie śmietanka najlepszych europejskich i amerykańskich zawodowców walczyła na Szkockiej ziemi pierwszy raz od 40 lat.

Pole golfowe The King’s Course zostało otwarte w roku 1919 i jest wybitnym dziełem pod kątem projektowania pól golfowych, które miało zaszczyt gościć arystokrację golfa zarówno wśród amatorów jak i zawodowców.

Pole golfowe The Queen’s to z jednej strony naturalna piękność a z drugiej bestia która zmusza nas do maksymalnego wysiłku mentalnego podczas rundy golfa.

Golfistom uginają się kolana, kiedy ktoś wspomina nazwę jednego z tych trzech świetnych pól golfowych ale dodając  wybitne SPA i kucharza w osobie Andrew Fairlie, który jest ikonom z dwiema gwiazdkami Michelina na koncie, każdy znajdzie tu trochę nieba dla siebie.

 

Oferta by Travel Golf pojawi się wkrótce tutaj.