Regulamin Hole In One Mercedes S Finał

Regulamin konkursu Hole in One

podczas turnieju SPACE OPEN Finał 2020

1. W konkursie Hole In One mogą uczestniczyć jedynie gracze z oficjalnym statusem Amatora i aktywnym HCP.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 4-5 września 2020 na polu golfowym Rosa Private Golf Club na dołku nr 8.

3. Golfiści grają dołek konkursowy z następujących tee: Panie z tee czerwonego odległości od dołka 152 m, Panowie z tee żółtego odległość 182 m.

4. Każdy gracz ma prawo wykonania zamachów próbnych lecz do konkursu dozwolone jest wykonanie wyłącznie jednego uderzenia.

5. W konkursie liczy się tylko pierwsze uderzenie gracza.

6. Gracze wykonują uderzenie liczące się do konkursu Hole In One, podczas trwających rund turniejowych w dniach 4-5 września 2020.

7. Konkurs trwa do pierwszego trafienia do dołka w każdym z dni turniejowych.

8. Dla zwycięzcy, który jako pierwszy jednym uderzeniem trafi do wyznaczonego dołka konkursowego, w ramach niniejszego konkursu Hole In One przeznaczona jest nagroda w postaci pół miliona złotych (500 tysięcy złotych) na zakup samochodu osobowego Mercedes klasy S  New w Mercedes Benz Warszawa,  ufundowanego przez partnera konkursu – SPACE Events Sp z o.o. Istnieje możliwość wyboru samochodu o większej wartość jednak zwycięzca konkursu pokrywa kwotę powyżej wygranej to jest pół miliona złotych.

9. Organizator turnieju wraz z partnerem zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody zwycięzcy, który rozegrał pełną rundę turniejową zgodnie z ustalonym formatem gry.

10. Warunkiem bezwzględnym wydania nagrody dla zwycięzcy jest wypłacenie ubezpieczenia dla podmiotu ubezpieczającego konkurs. Konkurs jest ubezpieczony.

11. Podatek dochodowy od wygranej obciąża zwycięzcę na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 oraz art. 41 ust. 4 i ust. 7 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.