Regulamin Hole In One Penthouse

Regulamin konkursu Hole in One Penthouse La Reserva SPACE OPEN Kraków Valley The Final 2019

 

1. W konkursie Hole In One (HIO) mogą uczestniczyć jedynie gracze z oficjalnym statusem Amatora i aktywnym HCP.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 1 września 2019 r. na polu Kraków Valley G&CC na dołku nr 13.

3. Golfiści grają dołek konkursowy z następujących tee: Panie z tee czerwonego, Panowie z tee żółtego: Dołek nr  13, dystans: Panowie -188m; Panie-138 m

4. W konkursie udział weźmie 42 uprawnionych graczy, którzy zajęli I miejsca w swoich grupach HCP w poszczególnych turniejach eliminacyjnych SPACE OPEN 2019. Jeśli w finale SO 2019 nie ma takiego gracza to prawo udziału w konkursie przechodzi na kolejnego gracza w grupie HCP danego turnieju. Jeśli nie ma nikogo w grupie HCP to prawo gry przechodzi na pierwszego gracza w całym turnieju eliminacyjnym w stableford netto. Jeśli nie ma gracza w danym turnieju miejsce przechodzi na kolejny turniej eliminacyjny.

5. Udział w konkursie bierze wyłącznie 42 uprawnionych graczy wymienionych na liście, opublikowanej przed turniejem. Pozostali gracze biorący udział w turnieju finałowym SO 2019 w dniu 1 września nie biorą udziału w konkursie HIO Penthouse i ich ewentualne trafienie nie bierze udziału w tym konkursie.

6. Każdy gracz ma prawo wykonania zamachów próbnych, lecz do konkursu dozwolone jest wykonanie wyłącznie jednego uderzenia.

7. W konkursie liczy się tylko pierwsze uderzenie uprawnionego gracza.

8. Gracze wykonują uderzenie liczące się do konkursu Hole In One, podczas trwającej rundy turniejowej w dniu 1 września 2019 r.

9. Konkurs trwa do pierwszego trafienia do dołka przez uprawnionego gracza w danym dniu turnieju. Trafienie przez gracza uprawnionego z listy 42 uprawnionych to tego konkursu zamyka konkurs.

10. Dla zwycięzcy, który jako pierwszy jednym uderzeniem trafi do wyznaczonego dołka konkursowego, w ramach niniejszego konkursu Hole In One przeznaczona jest nagroda w postaci Penthouse przy polu La Reserva w Sotogrande (Hiszpania) o wartości 1 mln 80 tys. euro. Penthouse jest aktualnie w trakcie budowy a jego planowane oddanie przewidziano na 2021 rok. Istnieje możliwość wyboru innej nieruchomości na terenie La Reserva Sotogrande za zgodą wszystkich stron.

11. Organizator turnieju zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody zwycięzcy, który rozegrał pełną rundę turniejową zgodnie z ustalonym formatem gry. Trzeba poprawnie ukończyć turniej.

12. Konkurs jest ubezpieczony, a organizator wykonuje w dobrej wierze wszystko zgodnie z wytycznymi ubezpieczyciela i regułami gry w golfa R&A.

13. Nagroda będzie przekazana ewentualnemu zwycięzcy tylko wtedy kiedy ubezpieczyciel wypłaci polisę.

14. Podatek dochodowy od wygranej obciąża zwycięzcę na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 oraz art. 41 ust. 4 i ust. 7 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

15. Uderzenia będą nagrywane