Lista zakwalifikowanych 2018

  1. Walentynowicz Hubert
  2. Łosko Cezary
  3. Konopka Henryk
  4. Raemy Daniel
  5. Klicki Krzysztof
  6. Kościkiewicz Dariusz
  7. Łazarczyk Waldemar
  8. Łukasiński Maciej
  9. Zmarzliński Robert
  10. Brodowska Małgorzata
  11. Benbenek Marcin
  12. Hajdul Janusz
  13. Staszowski Jerzy
  14. Wróblewski Janusz
  15. Słowikowski Ryszard
  16. Guzy Piotr
  17. Meserszmit Marek
  18. Raemy Justyna
  19. Mech Marcin
  20. Nowak Ewa
  21. Kisielewski Ute
  22. Szmidt Jan Jakub
  23. Geritz Mikołaj
  24. Geritz Ewa
  25. Majsterek Arkadiusz
  26. Wnuk Bogdan
  27. Klicki Jarosław
  28. Szumański Mariusz
  29. Bury Krzysztof
  30. Mleczak Krzysztof
  31. Adamowski Adam
  32. Geritz Krzysztof
  33. Gumuliński Zbigniew
  34. Kolasińska Elwira
  35. Klicki Leszek
  36. Niebrzydowski Patryk
  37. Budner Ewa
  38. Majsterek Anna
  39. Szpilman Bogdan
  40. Ochoa Borja
  41. Siemaszko Marek
  42. Niewczas Leszek
  43. Jankowski Krzysztof
  44. Gniazdowski Marcin
  45. Bobińska Barbara
  46. Szpilman Marzena
  47. Lenarczyk Izydor
  48. Rokita Mirosław
  49. Bieńkowski Michał
  50. Pytkowska Anna
  51. Kolasiński Krzysztof
  52. Kozłowski Mariusz
  53. Urban Sebastian
  54. Sabaj Agnieszka
  55. Gumuliński Jakub
  56. Pacek Marek
  57. Bednarek Zielińska Barbara
  58. Pietras Krzysztof
  59. Słowik Agnieszka
  60. Pachecki Tomasz
  61. Paprocki Maciej
  62. Wiatr Rhea
  63. Stańczak Izabela
  64. Usielski Piotr
  65. Sowa Marek
  66. Zieliński Grzegorz
  67. Musiolik Jan
  68. Piętka Jan
  69. Poniż Michał
  70. Szary Wojciech
  71. Tomasz Kordek
  72. Andrzej Dec
  73. Lech Sokołowski
  74. Leszek Bać
  75. Adam Cooke
  76. Piotr Skotarski
  77. Paul Grabka
  78. Krzysztof Przeździecki
  79. Grzegorz Putko
  80. Maciej Linzenbarth
  81. Adrian Przewłocki
  82. Tomasz Szoplik
  83. Ewa Kluczewska
  84. Jarosław Grzesik
  85. Jacek Kozłowski
  86. Maciej Mróz
  87. Paweł Machij
  88. Martin Kaczmarski
  89. Paweł Franka
  90. Tomasz Michaś
SO TSobienie Królewskie
Tee Time DAY 2
19.06.2021