SCAPEGRACE partnerem SPACE OPEN 2018!

Scapegrace – Łobuziak wśród ginów.

Dlaczego gin partnerem SPACE OPEN? Odpowiedź jest prosta, bardzo lubimy gin tonic.

 

W trakcie rundy, po 9 dołkach zapraszamy na wyśmienitego orzeźwiającego drinka z dosłownie odrobiną Scapegrace, ogórkiem i dużą ilością schłodzonego tonicu oczywiście klasy premium.

W trakcie każdego dnia naszego turnieju będzie jeden dołek konkursowy Scapegrace , gdzie nagrodą w konkursie będzie kosz prezentów od naszego partnera o wartości kilkuset złotych.

 

Scapegrace – Łobuziak wśród ginów.

Pomysł, pasja i wysoka jakość produktu tylko i aż tyle by osiągnąć wyżyny smaku!

Scapegrace to wyjątkowy gin klasy premium z Nowej Zelandii, produkowany metodą small batch przy wykorzystaniu alembika oraz krystalicznie czystej wody z Alp Południowych.

Łączy klasyczny charakter ginu London dry z unikatowymi akcentami botanikaliów typowych dla wyspy, tworząc doskonałe harmonijną i głęboko satysfakcjonującą kompozycję.

Scapegrace Silver ma klasyczny, jałowcowy aromat, z nutami lawendy i kwiatu pomarańczy, zakończony mocnym, cytrusowym akcentem. W ustach wyczuwalne cytrusy i przyprawy z subtelną obecnością jałowca, smak czysty i żywy, z kwiatowymi i mineralnymi akcentami na końcu. Finisz zaskakująco długi i harmonijny.

 

scapegrape1

www.Scapegrace.com