Oficjalna piłka turnieju SPACE OPEN jest już dostępna!

Dzięki współpracy z dystrybutorem Mizuno firmą BogiGolf.com.pl  przygotowaliśmy dla Państwa limitowaną serię piłek golfowych Mizuno MP-S sygnowaną SPACE OPEN oczywiście w promocyjnej cenie 190 złotych brutto za tuzin.

Przypominamy iż każdy Hole-In-One zagrany w trakcie krajowych turniejów eliminacyjnych oraz w finale SPACE OPEN 2018 dowolnym modelem piłki Mizuno premiowany będzie rocznym zapasem piłek Mizuno MP-S czyli… 52 tuzinami!

Piłki można zamówić u Roberta Zmarzlińskiego rz@spaceopen.pl lub +48 668 44 55 88. Odbiór w dniu turnieju.

 

 

pilki-space-open-main-500x500

Model MP-S to najbardziej zaawansowane technologicznie piłki, jakie japońska marka Mizuno oferuje golfistom. Dzięki połączeniu zewnętrznej powłoki z urethane’u o grubości zaledwie 0.5mm z dwoma wewnętrznymi warstwami zapewniono niesamowity transfer energii z główki kija i responsywność, o skutkuje większymi prędkościami początkowymi piłki. Dopracowany do perfekcji wzór 330 dimpli na powierzchni zapewnia stabilny lot i optymalną rotację. Piłki MP-S dostarczają niesamowitego czucia podczas krótszych zagrań. Miękka powłoka doskonale współgra z profilem graczy, który lubią kontrolować lot piłki za pomocą odrobiny więcej rotacji, co szczególnie przydaje się w grze wedge’ami. Piłki dosłownie zatrzymują sięna greenie dzięki swojej miękkości i spinowi.