Moliera2.com Partnerem SPACE OPEN Ladies!

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że nowym Partnerem SPACE OPEN Ladies został Moliera2.com!

Nasz nowy Partner już „na wejście” podczas najbliższego turnieju SPACE OPEN Sobienie Królewskie ufundował dwie super nagrody w konkursach Hole In One – zakupy o wartości 35 tysięcy złotych każda, oczywiście w sklepie Moliera2.com. Ponadto w dwóch konkursach Nearest The Pin vouchery na zakupy o wartości 1000 PLN każdy. Dziękujemy!

Moliera2.com

Moliera2.com to sklep internetowy, który na rynku polskim zadebiutował w 2011 roku. Oferowany tutaj asortyment obejmuje luksusową odzież damską, męską oraz dziecięcą, a także akcesoria czy kosmetyki. W swoim portfolio ma między innymi takie brandy jak: Balmain, Manolo Blahnik, Alexander McQueen, Isabel Marant, Burberry, Kenzo czy La Manię. Moliera2.com swoją ofertę opiera o bieżącą analizuję rynku i staranne selekcjonowanie produktów spod szyldów brandów rozpoznawalnych
na całym świecie.

Marki dostępne na Moliera2.com

Moliera2.com oferuje odzież i akcesoria od ponad 350 marek. Dostępne są tutaj produkty zarówno od międzynarodowych domów mody, jak i polskich projektantów. Znajdziemy tutaj kolekcje m.in. Isabel Marant, Versace Jeans Couture, Polo Ralph Lauren, Alexander McQueen, Casadei, Kenzo, The Marc Jacobs, PINKO, Tod’s, Michael Kors, La Mania, MMC Studio czy Robert Kupisz. Asortyment sklepu internetowego to nowości z tygodni mody między innymi w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie czy Mediolanie.

Salony Moliera 2

Sklep internetowy Moliera2.com ma również 7 luksusowych salonów stacjonarnych. To miejsca na mapie Polski, gdzie dostępne są kolekcje zarówno międzynarodowych domów mody, jak i polskich projektantów. Powstały w 2009 roku butik Moliera 2 | Warszawa, znany również jako #KrólestwoSzpilek, oferuje między innymi buty domu mody Christian Louboutin – to jedyne miejsce w Polsce, gdzie kupić można szpilki z czerwoną podeszwą. W Salonie Moliera 2 | Pl. Trzech Krzyży mieszczącym się w warszawskiej kamienicy klienci mają dostęp nie tylko do damskich, jak i męskich linii, ale również dziecięcych. To tutaj znajdziemy marki takie jak Burberry Children, Kenzo Kids, Moncler Kids oraz Dsquared2 Kids. Moliera 2 | Katowice Altus jest jedynym miejscem, którego asortyment obejmuje kolekcję ubrań od Versace Jeans Couture – brand został założony przez duet projektantów Donatellę oraz Gianni’ego. W Salonie Moliera 2 | Bazar Poznańskiego klientki mogą kupić nowości od Balmain, Valentino czy polskiej marki La Mania. Nowo otwarty Salon Moliera2.com | Sopot w ofercie posiada brandy takie jak Tod’s, Love Shack Fancy czy Frankie Morello. Butik jest nie tylko punktem odbioru zamówień, ale również miejscem z możliwością mierzenia całego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym. W powstałym w 2020 roku salonie Moliera2.com | Zakopane klienci mają dostęp między innymi do kolekcji Moncler oraz Canada Goose. W każdą niedzielę niehandlową miejsce to zmienia się w showroom z możliwością zamówienia wybranego produktu online.

.

Lista Salonów Moliera 2

Moliera 2 | Warszawa, ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa

Moliera 2 | Warszawa, ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa/ nowa część

Moliera 2 | Pl. Trzech Krzyży. ul. Hoża 1, 00-528 Warszawa

Moliera 2 | Bazar Poznański, Al. Marcinkowskiego 10, 61-827 Poznań

Moliera 2 | Katowice Altus, Galeria Handlowa Altus, ul. Uniwersytecka 13, 
40-007 Katowice

Moliera2.com | Zakopane, ul. Krupówki 49, 34-500 Zakopane

Moliera2.com | Sopot, ul. Monte Cassino 26, 81-759 Sopot