Luxury Travel wprowadza nową markę.

Poniżej list od naszego Partnera.
.
.
Szanowni Państwo, 
 
Dziękujemy, że jesteście z nami. To dla nas zaszczyt i przyjemność móc spełniać Państwa podróżnicze marzenia. 
 
To Państwo są dla nas inspiracją do poszukiwań i dalszego rozwoju Luxury Travel. 
 
W związku z tym, chcemy Państwa poinformować o zmianach, jakie zachodzą w naszej firmie. Jesteśmy największym i najstarszym biurem turystyki luksusowej w Polsce. 
Od 2003 roku pod marką Luxury Travel dostarczaliśmy podróżniczych wrażeń – projektując, planując i rezerwując krótsze i dłuższe wyjazdy – skrojone dokładnie tak, by odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom. 
Po 16 latach od założenia nadal chcemy być liderem i innowatorem podróży luksusowych, nie tylko w Polsce, ale i za granicą – dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek nową markę. 
 
Od teraz będziemy działać i dostarczać Państwu unikalnych podróżniczych wrażeń, pod marką CARTER®️. 
 .
.
.
0001
 
.
.
Nowa nazwa i logo to dopiero początek. Uruchamiamy nową stronę internetową – by jeszcze łatwiej można było znaleźć wakacyjne inspiracje, wprowadzamy specjalną ofertę dedykowaną wyłącznie kobietom, a także rozszerzamy ofertę luksusowych rejsów i dalej rozwijamy naszą kluczową kompetencję, czyli luksusowe wyjazdy „szyte na miarę”. 
 
Dużo się zmienia, jednak Państwa Opiekun się nie zmienia i mogą się Państwo z Nim kontaktować pod tym samym, niezmienionym numerem telefonu 🙂
Jesteśmy przekonani, że dzięki tym zmianom będziecie Państwo doświadczać świat w jeszcze piękniejszy, ciekawszy i łatwiejszy sposób. 
 
Z podróżniczymi pozdrowieniami, 
 
Zarząd
CARTER ®️
Luxury Travel since 2003
www.carter.eu
.
.
fuqck0yggqvk_0ce4c4b4af.jpg