La Mer look

Szanowni Państwo,
.
po raz pierwszy podczas SPACE OPEN zapraszamy Was do świata La Mer. Nasz Partner, La Mer zaprasza wszystkie Panie oraz Panów na La Mer look. Przeniesiemy Was w nieznane i niezapomniane chwile w świecie La Mer. Krótki rytuał który da natychmiastowy efekt nawilżenia i ulgi dla skóry. Ambasadorki marki pokażą i nauczą szybkich trików , które można wykonać w zaciszu domowym. La Mer look to zabiegi przygotowujące skórę do perfekcyjnego makijażu: ukojenie, lifting, nawilżenie. W piątek i w sobotę w recepcji turnieju przywitają Was Ambasadorki marki, które udzielą wszelkich informacji.

Lar-Mer-Logo

Historia La Mer rozpoczęła się od opracowania kultowego obecnie kremu ożywczego i nawilżającego – Crème de la Mer, który po blisko 60 latach zyskał pięć różnych konsystencji, równie wartościowych pod względem korzyści.

Każdy z produktów nawilżających zaspokaja pięć podstawowych potrzeb skóry, dając jej siłę do samoregeneracji.

Każda opracowana przez La Mer formuła kremu zawiera silnie skoncentrowany The Miracle Broth™oraz LimeTea Extract, który w efektywny sposób chroni skórę przed wolnymi rodnikami.

Zainspirowani regenerującymi mocami morza oraz odnawiająca energią The Miracle Broth™ naukowcy La Mer postawili sobie za cel stworzenie kosmetyków następnej generacji, takich w których ostatni krok pielęgnacji i pierwszy krok makijażu staną się jednym.

Skincolor de la Mer™ to kolekcja produktów do makijażu – podkładów, korektorów, pudrów i luksusowych pędzli, które robią to, co potrafi tylko La Mer – dają wyjątkowy ‘La Mer look’: zdrową, nieskazitelną, rozświetloną skórę, odkrywając ponadczasowe piękno każdej z nas.

Trochę więcej historii …

Zainspirowany leczniczymi mocami morza, Dr Max Huber – fizyk specjalizujący się lotnictwem i kosmonautyką – podjął osobiste wyzwanie, którego celem była poprawa kondycji własnej skóry, poparzonej w wyniku wypadku w laboratorium. Uważnie wyselekcjonował algi morskie, które następnie połączył z minerałami i innymi naturalnie pozyskiwanymi składnikami.

Lata wytężonej pracy zaowocowały złożoną i bogatą w substancje odżywcze recepturą –drogocennym fermentem The MiracleBroth™ – sercem kremu, które przywróciło zdrowy wygląd jego skórze. Obecnie The Miracle Broth™ jest podstawą pielęgnacji w La Mer – głęboko odżywia skórę i wyposaża ją w zasoby energii niezbędne w procesie odnowy.

Z każdym kolejnym dniem skóra staje się delikatniejsza, jędrniejsza, bardziej promienna.

 

 

MarrakechReklama