Konsultacje La Mer & Bobbi Brown podczas SPACE OPEN Ladies

Zapraszamy na indywidulane konsultacje marek Bobbi Brown oraz La Mer, z ekspertem La Mer oraz wizażystą Bobbi Brown, które odbędą się podczas SPACE OPEN Ladies 2020 już od poniedziałku 27 lipca do zakończenia turnieju.

Podczas konsultacji eksperci podzielą się swoją wiedzą i pomogą dobrać spersonalizowany rytuał pielęgnacyjny La Mer dopasowany do potrzeb skóry klientek, a także pomogą dobrać idealne produkty do makijażu Bobbi Brown, aby zapewnić efekt naturalnej, świeżej i pełnej blasku skóry.

 

LA MER

Z MORZA DLA SKÓRY

Nasza podróż rozpoczęła się, gdy założyciel marki La Mer, dr Max Huber, doznał oparzeń w wypadku laboratoryjnym. To całkowicie odmieniło jego los. Za dnia fizyk, w nocy obserwator gwiazd i marzyciel, postawił sobie za cel, odnaleźć legendarne uzdrawiające moce morza, które tak kochał. 6000 eksperymentów i 12 lat poszukiwań doprowadziło do objawienia jego życia – odkrycia procesu fermentacji, który przekształcił wodorosty morskie i inne czyste składniki w Miracle Broth ™, eliksir odnawiający komórki, serce każdego produktu La Mer.

PIĘĆ WYJĄTKOWYCH KONSYSTENCJI

Crème de la Mer o bogatej konsystencji to produkt odżywczy i regenerujący, od którego wszystko się zaczęło. Crème de la Mer wzbogacony eliksirem The Miracle Broth™, emanuje cudowną, kojącą energią morza. Skóra jest głęboko nawodniona i pełna energii, nabiera promiennego blasku i zachwyca młodym wyglądem. Dzisiaj produkty regenerujące La Mer różnią się konsystencją, ale ich jeden, istotny składnik pozostaje ten sam: eliksir Miracle Broth™.

KOLECJA GENAISSANCE DE LA MER

Od 2015 roku zdobywa miłośników na całym świecie. Luksusowa seria kosmetyków wzbogacona Miracle Broth™, skrystalizowany w swojej najbardziej intensywnej postaci, przyspiesza procesy odnowy komórek skóry.  Czyste, doskonałe i skoncentrowane kryształy zawarte w The Crystal Miracle Broth™ niosą za sobą obietnicę widocznego cofnięcia czasu. Produkty z kolekcji Genaissance de la Mer™ przyspieszają procesy regeneracji skóry, wyraźnie zmniejszając widoczność zmarszczek i linii. Skóra staje się elastyczna, napięta, jędrna i promienna.

 

 

BOBBI BROWN NASZA MISJA

Marka Bobbi Brown wywodzi się z Nowego Jorku. To miasto zawsze nas zachwycało i z niego czerpiemy inspiracje.

Chcemy aby kobiety na całym świecie czuły się i były pewne siebie.

Podkreślamy indywidualność i naturalne piękno kobiet.

Jako specjalista w dziedzinie „podtonów”  i co za tym idzie idealnego doboru koloru kosmetyków do koloru skóry, zapewniamy efekt świeżej, zdrowo wyglądającej, pełnej blasku skóry.

Oferujemy bezkompromisową jakość produktów i łatwe techniki aplikacji makijażu, dostępne dla każdej z nas.

Jesteśmy marką nowoczesną, modną oraz luksusową.

 

003_004_190918_0223-232_Stacked_V1_sRGB300Zrzut ekranu 2020-07-17 o 15.42.44

.