Honma partnerem SPACE OPEN!

 

Anything less than perfect, is just less… Wszystko, co mniej niż idealne, jest tylko gorsze… to motto marki Honma.

 

c3b387777a82a9beb559556c805d3a9c

 

Co dla golfistów:

  • 10 voucherów na produkty Honma o wartości 1000 pln każdy
  • 5 zestawów Honma o wartości ok 10 tysięcy euro każdy (Hole-In-One)
  • zaproszenie na fitting kijów Honma dla wszystkich uczestników SPACE OPEN

 

honma_logo01

 

Japońskie kije Honma zgodnie określane są jako najdroższe na świecie. Tę kultową golfową markę cechuje mistrzostwo i precyzja wykonania japońskich inżynierów, a także zastosowane materiały przez co osiągi kijów nie mają sobie równych.

Honma stawia na luksus, stopniując shafty skalą gwiazdek od dwóch do pięciu. W zależności od wybranej wersji, otrzymujemy kije pokryte 24-karatowym złotem, platyną, wykonane w indywidualnych kolorach, a przede wszystkim o unikalnych właściwościach i najwyższej klasy shaftach ARMRQ X, które w ścisłej tajemnicy powstają w jedynej na świecie fabryce Honma w miejscowości Sakata, w Japonii. Z pewnością design i strona estetyczna kijów zadowolą miłośników luksusu dobrego smaku.

Wśród produktów Honma znajdą dla siebie coś nie tylko koneserzy unikalnego stylu i pięknego designu. Marka posiada też kije dla początkujących oraz golfistów z aspiracjami sportowymi. Zawsze wyznacznikiem jest jednak niesamowita precyzja wykonania i materiały z najwyższej półki, które Honma stosuje w swoich kijach.

 

 

Wyłącznym dystrybutorem Honma w Polsce jest BogiGolf.