Hole In One Penthouse – lista 42 osób, które uzyskały kwalifikacje.

Lista 

42 zawodników uprawnionych do udziału 

w konkursie HIO Penthouse w dniu 1 września 2019 r.

SO Marrakech

  1. Grupa stroke play brutto – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Klicki Krzysztof
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Łukasiński Maciej 
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Zmarzliński Robert
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Niebrzydowski Patryk
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Kozłowski Mariusz
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Niebrzydowski Piotr

SO Dubaj

  1. Grupa stroke play brutto – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Klicki Jarosław
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – w związku z brakiem zawodników z kolejnych miejsc kwalifikację z stableford netto uzyskuje Bill Ireneusz
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Libera Dariusz
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z brakiem zawodników z kolejnych miejsc kwalifikację z stableford netto uzyskuje Libera Mariola 
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Klicki Leszek
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Prusaczyk Sławomir 

SO La Reserva

  1. Grupa stroke play brutto – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Krawczyński Piotr 
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – w związku z brakiem zawodników z kolejnych miejsc kwalifikację z stableford netto uzyskuje Konieczny Karol
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – w związku z uzyskaniem kwalifikacji przez zawodników z pierwszych dwóch miejsc kwalifikację z III miejsca uzyskuje Siemaszko Marek 
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Piotrowicz Marek 
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – w związku z brakiem zawodników z kolejnych miejsc kwalifikację z stableford netto uzyskuje Pytkowska Anna 
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – w związku z brakiem zawodników z kolejnych miejsc w turnieju SO La Reserva kwalifikację otrzymuje zawodnik z kolejnego turnieju, czyli SO FWG&CC w klasyfikacji stableford netto – Boguszewicz Daniel

SO FWG&CC

  1. Grupa stroke play brutto – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Komoński Sławomir 
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Oleszkiewicz Maciej 
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Sawicki Andrzej 
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z uzyskaniem kwalifikacji przez zawodników z pierwszych dwóch miejsc kwalifikację z III miejsca uzyskuje Gamberini Antoine
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Sus Maciej 
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Palczewska Anna 

SO TOYA G&CC

  1. Grupa stroke play brutto – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Kordek Tomasz
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Purgal Paweł  
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – w związku z tym, że zawodnika który zajął I miejsce ma już kwalifikację to kwalifikację uzyskuje zawodnik z II miejsca Szoplik Tomasz 
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z tym, że zawodnika który zajął I miejsce ma już kwalifikację to kwalifikację uzyskuje zawodnik z II miejsca Ciesielska Dorota 
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Bochnacki Tomasz  
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Sławek Beata

SO MAZURY G&CC

  1. Grupa stroke play brutto – kwalifikację z 15 miejsca w tej kategorii uzyskuje Kozieł Michał 
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – kwalifikację z 15 miejsca w tej kategorii uzyskuje Wiatr Rhea
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – kwalifikację z 14 miejsca w tej kategorii uzyskuje Wawrzkiewicz Maciej 
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Yusufali Małgorzata  
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I miejsce kwalifikację z II miejsca uzyskuje Burnicki Arkadiusz  
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Karwacki Emil

SO SIERRA GC

  1. Grupa stroke play brutto – kwalifikację z 7 miejsca w tej kategorii uzyskuje Łazarczyk Waldemar 
  2. Grupa stroke play netto 0-10 – w związku z brakiem zawodników z kolejnych miejsc kwalifikację z stableford netto uzyskuje Pasierski Andrzej  
  3. Grupa stableford netto 10,1-15,0 – w związku z uzyskaniem kwalifikacji przez zawodników z pierwszych dwóch miejsc kwalifikację z III miejsca uzyskuje Urbaniak Tomas 
  4. Grupa stableford netto 15,1-20,0 – w związku z brakiem zawodnika który zajął I i II miejsce kwalifikację z III miejsca uzyskuje Kłosiński Marcin  
  5. Grupa stableford netto 20,1-25,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Łukasiński Piotr
  6. Grupa stableford netto 25,1-30,0 – kwalifikację z I miejsca uzyskuje Cieślukowski Cezary
SO TSobienie Królewskie
Tee Time DAY 2
19.06.2021