Forlle’d Partnerem SPACE OPEN Ladies 2022!

Forlle’d luksusowa marka Japońska na miarę Nagrody Nobla w Twojej codziennej pielęgnacji.

Wszystko zaczęło się w 2002 roku, kiedy Dr. Koichi Tanaka otrzymał Nagrodę Nobla za innowacyjną technologię podziału cząsteczek za pomocą jonizacji, z zachowaniem ich właściwości biologicznych, tak aby przenikały one głębiej w skórę. Technologia ta wykorzystywana jest przez laboratoria Forlle’d i chroniona międzynarodowymi patentami. Forlle’d to oferta wiodących produktów o działaniu przeciwstarzeniowym oraz odbudowującym strukturę skóry.

Produkty Forlle’d zawierają składniki o niskiej masie cząsteczkowej i ich kombinacje, które są w stanie zregenerować i odmłodzić skórę na poziomie komórkowym bez stosowania iniekcji. Unikalny kompleks składników aktywnych takich jak m.in. niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, platyna, czy ceramidy odbudowują strukturę skóry i pobudzają regenerację komórek, poprawiają nawilżenie i zdolności oczyszczania organizmu.

Już teraz wypróbuj jedyną markę na świecie o udowodnionym działaniu „iniekcji w słoiczku”.

Forlle’d przygotował dla Pań 10 zestawów swoich produktów o wartości ok 2000 PLN każdy. Zestawy będą do wygrania na każdym dołku Par 3 przez dwa dni turnieju.

To nie wszystko. Konsultantki Forlee’d będą czekały na panie przez 2 dni turnieju oraz podczas rundy treningowej w godzinach:

25.07 13:00 – 20:00 (poniedziałek)
26.07 14:00 – 19:00 (wtorek)
27.07 14:00 – 19:00 (środa)

.

Więcej o turnieju SPACE OPEN Ladies 2022 TUTAJ.

.

.