Cole Haan Partnerem SPACE OPEN Ladies 2022!

Cole Haan to amerykańska, luksusowa marka obuwia męskiego i damskiego oraz akcesoriów, która obsługuje rynki na całym świecie. Firma została założona w Chicago w stanie Illinois w 1928 roku. Cole Haan obecna jest w ponad 60 krajach na całym świecie w ponad 400 sklepach.
Cole Haan to też najwyższej jakości obuwie do golfa. Prawie stuletnie doświadczenie pozwala połączyć najwyższą jakość z nowoczesnymi technologiami. Cole Haan posiada ponad 400 patentów wykorzystywanych w produkcji.

Damskie buty do golfa i trampki golfowe Cole Haan zapewniają najwyższą przyczepność i wygodny styl — niezależnie od tego, czy wybierasz kilka szybkich swingów z przyjaciółmi, czy cały dzień na polu golfowym. A dzięki unikalnym wzorom, które zachwycają styl, zarówno miękkie, szpiczaste klasyki, takie jak buty golfowe ØriginalGrand, jak i modne nowości, takie jak bezkolcowe tenisówki golfowe GrandPrø AM, oferują idealną równowagę prostoty i detali we współczesnych damskich butach golfowych. Dzięki niesamowitej ofercie butów do golfa, modnych tenisówek do golfa i damskich butów do golfa bez kolców będziesz gotowa do wyruszenia na pole lub ulice z wodoodpornością. Śmiało – wyjdź także na green i na 19 dołek.

Cole Haan Partnerem SPACE OPEN Ladies 2022!

Nasz Partner ufundował 10 voucherów na dowolne buty golfowe z oferty dostępnej w Polsce.

Średnia cena pary butów wynosi około 1000 PLN.

.

.

Więcej o turnieju SPACE OPEN Ladies 2022 TUTAJ.

.