Callaway Partnerem SPACE OPEN

 

Callaway Golf Company to amerykańska globalna firma produkująca artykuły sportowe, która projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt do golfa, akcesoria do golfa oraz produkty związane z golfowym stylem życia w ponad 70 krajach na całym świecie.

Zrzut ekranu 2020-01-31 o 09.36.51

Po sukcesie zaprojektowanego przez AI-designed Epic Flash driver, ekipa Callaway R&D po raz kolejny podłączyła się do superkomputera, zaktualizowała jego aplikację antywirusową i aplikację Netflix i opracowała najbardziej kompletną ofertę drajwerów, fairway woodów, hybryd i ironów.

Nazywa się Callaway MAVRIK, nowa seria kijów golfowych została zaprojektowana z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w celu maksymalizacji wydajności w sposób, który dosłownie nie jest po ludzku możliwy.

Utworzono tysiące wirtualnych prototypowych kijów golfowych, przetestowano je i ulepszono przy użyciu superkomputera zaprogramowanego do uczenia się, aż do sfinalizowania najbardziej wydajnych projektów.

I zgodnie ze swoją nazwą, kije MAVRIK podążają własną drogą, ich niekonwencjonalny sposób projektowania i unikalne innowacje sprawiają, że są to najbardziej wybaczające i przyjazne kije golfowe, jakie kiedykolwiek stworzył Callaway.

 

MAVRIK-RnD-DRIVERS-FAMILY-1555-COMPforMAXandJAILBREAKTECH

MAVRIK-FAIRWAY-FAMILY-1755

5120061-BG-CG-STFF-HARD-GOODS-20-BACK-RIGHT