Caledonia Putters partnerem SPACE OPEN 2018!

Caledonia Putters – „Rolls-Royce” wśród putterów – partnerem SPACE OPEN 2018!

Cena najdroższego modelu puttera Caledonia jest zawrotna i zgodnie z regułami R&A nie można go zwyczajnie wygrać podczas turnieju golfowego, stracimy wówczas status amatora (oczywiście nie dotyczy konkursu Hole-In-One, gdzie wartość nagrody nie ma ograniczenia). Wspólnie z Caledonia Putters znaleźliśmy rozwiązanie jak „wygrać” możliwość używania tego niesamowitego, a jednocześnie dopasowanego bezpośrednio do danego golfisty puttera choć przez jakiś czas. Nagrodą podczas każdego turnieju SPACE OPEN będzie fitting dowolnego modelu puttera Caledonia oraz jego trzymiesięczne bezpłatne użytkowanie! Oczywiście podczas turniejów SPACE OPEN 2018 każdy z uczestników będzie mógł przeprowadzić fitting oraz wypróbować puttery Caledonia.

 

Caledonia

Główki putterów Caledonia produkowane są w całości w Niemczech w precyzyjnym procesie wykorzystującym obrabiarki elektroniczne. Jakość ich wykonania należy do najlepszych w branży golfowej. Jednak to, co zdecydowanie wyróżnia tę niemiecką markę na rynku jest unikatowe podejście do indywidualnych potrzeb golfistów w kwestii puttowania.

 

caledonia2

 

Caledonia posiada własne centrum fittingu putterów, gdzie podczas sesji z zawodowymi fitterami można za pomocą zaawansowanych technologicznie przyrządów pomiarowych i kamer dokładnie określić wszystkie parametry kija, którym wykonuje się najwięcej uderzeń podczas całej rundy na polu golfowym.

To jednak nie koniec innowacyjności. Dzięki modułowemu podejściu do budowy kijów, Caledonia opracowała system, który pozwala podczas sesji fittingowej dosłownie zbudować putter z elementów dostarczonych przez producenta i wpływających na powtarzalność, komfort i precyzję puttowania.

 

caledonia1

 

Do wyboru graczy Caledonia przygotowała aż pięć modeli główek – od klasycznego 'blade style’ do zaawansowanego i futurystycznego kształtu Viper. Z pomocą fitterów oraz urządzeń pomiarowych wybiera się następnie sposób osadzenia shaftu do główki, rodzaj lica mający wpływ na czucie piłki, wyważenie całego kija. Wisienką na torcie jest możliwość personalizacji poszczególnych elementów pod względem kolorystycznym – dostępne są różne kolory wykończenia 'ramy’ główki oraz drobnych elementów jak śruby czy hosel. Caledonia daje także dostęp do nieograniczonej gamy gripów – od klasycznych, skórzanych poprzez wszystkie aktualne modele wiodących dostawców.

 

caledonia5

 

To wszystko sprawia, że każdy putter Caledonia, który trafia do Państwa rąk jest dosłownie uszyty na miarę – a także jedyny w swoim rodzaju. Prawdopodobnie jedyny na świecie, bo liczba kombinacji technicznych i kolorystycznych jest nieograniczona.

Wyłącznym przedstawicielem i autoryzowanym centrum fittingowym Caledonia na terenie Polski jest BogiGolf Fitting Center, zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich. www.fittingcenter.pl