Beluga… Beluga Gold! partnerem SPACE OPEN!

 

Beluga Gold Line rozprowadzana jest w ograniczonej dystrybucji, a każda poszczególna butelka posiada swój numer seryjny. Harmonijna i odświętnie szlachetna, ta wódka jest rezultatem wytrwałych dążeń naszych technologów, koneserów oraz mistrzów blendowania.

 

belugagold2

 

Wszystkie składniki wódki Beluga Gold Line – w tym woda z najczystszych źródeł artezyjskich Syberii oraz wyjątkowy dla wódki Beluga spirytus słodowy – przechodzą pięciokrotną filtrację. Po tym wszystkim, Beluga Gold Line udaje się na zasłużony „odpoczynek” na 90 dni. Laktoza, wyciąg z ryżu oraz ekstrakt z różeńca górskiego łagodzą jej smak, pozwalając konsumentowi dostrzec wszystkie najgłębsze, najsubtelniejsze, niemalże niezauważalne odcienie degustatorskie.

Kolejną szczególną cechą wódki Beluga Gold Line jest jej wyjątkowy korek w stylu “Camus”, wytworzony przy użyciu materiałów ekologicznych i umocowany lakiem. Każda butelka ma w komplecie specjalny, stylowy i poręczny młoteczek z pędzelkiem do usunięcia laku.

Beluga Gold Line to ucieleśnienie luksusu oraz odświętności. We wszystkich restauracjach podających wódkę Beluga Gold Line istnieje szczególna ceremonia przy jej wejściu na salę. Przeważnie odbywa się to w trzech częściach: prezentacja, otwarcia i samo podanie. Rytuał podkreśla szlachetne dziedzictwo wódki Beluga Gold Line.

Beluga Gold Line cieszy się najwyższym poważaniem w świecie wysokiej kuchni. Nie dziwi zatem, że legendarny rosyjski szef kuchni Anatolij Komm – jedyny rosyjski kucharz który trafił na ekskluzywną listę prestiżowego S. Pellegrino – stworzył specjalny zestaw smakosza dla Beluga Gold Line, który harmonijnie dopełnia dojrzały smak wódki Beluga Gold Line.

Beluga Gold Line to produkt unikatowy, stworzony w najczystszym zakątku Rosji, na Syberii, z wyjątkowo czystych, naturalnych składników i krystalicznej wody artezyjskiej. Zrodzona z przyrody głębokiej Syberii, Beluga Gold Line tryumfuje na globalnym rynku alkoholi, stanowiąc międzynarodowy symbol luksusu i jakości.

 

beluga-gold-line-vodka

Dla koneserów… najlepsza!