ARMAND DE BRIGNAC partnerem SPACE OPEN 2018!

Armand De Brignac to jeden z najbardziej prestiżowych szampanów świata!  Doskonale znany koneserom.

Numer jeden szampan świata według International Beverage Network!

Skład to idealna kompozycja odmian szampańskich – 40% Chardonnay, 40% Pinot Noir i 20% Pinot Meunier. Pełny i doskonale skomponowany szampan, o delikatnym kwiatowym aromacie i soczystym owocowym charakterze, z subtelną nutą maślanych bułeczek. Doskonale perlisty, o kremowej teksturze i długim, głębokim finiszu.

Podczas turnieju SPACE OPEN Sierra 2018 oraz w finale SPACE OPEN 2018 Gradi, każdego dnia na jednym z dołków par 4 w konkursie Nearest The Line będzie jeden taki szampan do wygrania!

Cena jednej butelki od ok 350 euro.

 

armand-de-brignac-trilogie-champagne

 

Armand de Brignac, znany również jako „As Pik” to jeden z najbardziej prestiżowych szampanów świata.

Proces jego produkcji jest całkowicie ręczny, począwszy od zbioru winogron, przez wyciskanie soku, napełnianie i obracanie  butelek, a skończywszy na naklejaniu etykiet i polerowaniu skrzynek.

Armand de Brignac powstaje z bardzo selektywnie zbieranych owoców, pochodzących tylko z najlepszych działek i dojrzewa w jednej z najstarszych i najgłębszych piwnic Szampanii.

Bardzo limitowana produkcja  tego znakomitego trunku trafia  tylko dla wyjątkowych klientów, wśród których jest wiele gwiazd amerykańskiego przemysłu muzycznego i filmowego.

Wybitne wino zamknięte w wyjątkowej, niezwykle ekskluzywnej butelce.

 

www.ArmandDeBrignac.com