SPACE OPEN The Final Gradi 2018 1-2 września: WYNIKI.

W dniach 1-2 września na polu Gradi GC odbył się finał SPACE OPEN 2018.

Do zmagań przystąpiło 106 zawodników. Pierwszy dzień zmagań pokazał, że walka będzie bardzo zacięta. Pomimo chwilami deszczowej pogody uzyskano 13 wyników z tzw „7” z przodu, a na prowadzenie wysunął się sam gospodarz Krzysztof Gradecki z wynikiem 72 czyli +1 brutto. Do lider flightu dołączyli Jan Piętka (73), Więcek Marek (73) oraz Lech Sokołowski (75). Tegoroczny zwycięzca Michał Poniż z wynikiem 77 po pierwszym dniu szedł we flighcie goniącym liderów i w drugim dniu zawodów uzyskał wynik 73 co zapewniło mu dogrywkę przeciwko Janowi Piętce. Po pasjonującej dogrywce na dołku numer 18 zwycięzcą został Michał Poniż, który w trakcie dogrywki zagrał birdie.

Gratulujemy!

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach HCP przedstawiają się następująco:

 

Open – Strokeplay brutto

  1. Michał Poniż – 150
  2. Jan Piętka -150
  3. Arkadiusz Majsterek – 154

 

Grupa Handicapowa do 10,0 – Storkeplay netto

  1. Marek Więcek – 142
  2. Krzysztof Gradecki – 145
  3. Maciej Łukasiński – 150

 

Grupa Handicapowa od 10,1 do 15,0 – Stableford netto

  1. Piotr Usielski – 73
  2. Wiesław Pluta – 72
  3. Kazimierz Zadrożny – 71

 

Grupa Handicapowa od 15,1 do 20,0 – Stableford netto

  1. Barbara Bobińska – 79
  2. Patryk Niebrzydowski – 71
  3. Tomasz Chojankowski – 69

 

Grupa Handicapowa od 20,1 do 25,0 – Stableford netto

  1. Paweł Fierek – 68
  2. Paweł Machij – 64
  3. Maciej Mróz – 63

 

Grupa Handicapowa od 25,1 do 30,0 – Stableford netto

  1. Tomasz Bochnacki – 70
  2. Sebastian Serwin – 66
  3. Lan Chun Tsai – 66

 

Wyniki w kategoriach dla graczy nie będących członkami Gradi GC

 

Open – Strokeplay brutto

  1. Hubert Walentynowicz – 158
  2. Mikołaj Geritz – 159
  3. Daniel Raemy – 160

 

Grupa Handicapowa do 15,0 – Storkeplay netto

  1. Dariusz Libera – 147
  2. Maciej Wawrzkiewicz – 147
  3. Michał Kozieł – 151

 

Grupa Handicapowa od 15 do 30 – Stableford netto

  1. Maciej Sus – 65
  2. Jacek Kozłowski – 65
  3. Zbigniew Gumuliński – 64

 

Wyniki w kategoriach dla Pań sponsorowanych przez La Mer

 

Strokeplay brutto Panie – La Mer

  1. Małgorzata Brodowska – 170
  2. Erwina Kolasińska – 189
  3. Anna Pytkowska – 201

 

Storkeplay netto Panie – La Mer

  1. Barbara Bobińska – 136
  2. Justyna Raemy – 157
  3. Beata Bednarek-Zielińska – 162

 

Stableford netto Panie – La Mer

  1. Agnieszka Słowik – 64
  2. Ewa Budner – 57
  3. Anna Szymańska – 51

 

 

Rozegraliśmy wiele konkursów dodatkowych a zwycięzcami zostali:

1 września 2018

 

Hole-in-one  

Dołek nr 3 – 171/140 – SPACE OPEN (wyjazdy na turnieje zagraniczne SO) – nie było

Dołek nr 5 – 150/105 – Luxury Travel (wycieczka dla 2 dwóch osób do około świata) – nie było

Dołek nr 12 – 131/80 –  TiCad (wózek golfowy) – nie było

Dołek nr 18 – 150/130 – Rolls-Royce (samochód) – nie było

 

Nearest the pin 

Dołek nr 3 – SPACE OPEN  -wspólny (alkohol + piłki)

Wspólny – Maciej Wawrzkiewicz – 156 cm

 

Dołek nr 5 – Luxury Travel (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki) (grafika)

Panie – Barbara Bobińska – 289cm

Panowie – Nikodem Świacki – 119 cm

 

Dołek nr 12 – Galvin Green – (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki) (voucher 1000 pln)

Panie – Anna Szymańska 147 cm

Panowie – Wawrzkiewicz Maciej – 0 cm

 

Dołek nr 16 – Swarovski (po 2 nagrody dla Panów i po 2 nagrody dla Pań 4 tabliczki) (biżuteria)

Panie – Słowik Agnieszka 212 cm

Panie – nikt

Panowie – Maciej Paprocki – 103 cm

Panowie – Paweł Franka – 72 cm

 

Nearest the line

Dołek nr 2 – Jo Malone London – Panie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panie – Mariola Libera – 94 cm

Panie – Erwina Kolasińska – 201 cm

 

Dołek nr 6 – Jo Malone London – Panie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panie – Małgorzata Brodowska – 41 cm

Panie – Słowik Agnieszka – 44 cm

 

Dołek nr  7 – Jo Malone London – Panie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panie – Słowik Agnieszka – 804 cm

Panie – Brodowska Małgorzata – 23 cm

 

Dołek nr  4 – Tom Ford – Panowie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panowie – Lenarczyk Izydor – 19 cm

Panowie – Marcin Gniazdowski – 19 cm

 

Dołek nr  14 – Tom Ford – Panowie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panowie – Jarosław Grzesik – 40 cm

Panowie – Lenarczyk Izydor – 3 cm

 

Dołek nr  15 – Tom Ford – Panowie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panowie – Krzysztof Horbacz – 0 cm

Panowie – Jakub Szurlej – 0 cm

 

Dołek nr 11 – Armand de Branc – wspólny (szampan)

Wspólny – Krzysztof Horbacz – 52 cm

Dołek nr 17 – Scape Gin –  wspólny (zestaw Gin)

Wspólny – Mariusz Krużyński – 35 cm

 

Longest Drive

Dołek nr 1 – B&O – Panie i Panowie osobno (po 2 nagrody dla Panów i po 2 nagrody dla Pań 4 tabliczki) (słuchawki)

Panie – Anna Pytkowska

Panie – Słowik Agnieszka

Panowie – Jakub Szurlej

Panowie – Jacek Uchański

 

Dołek nr  10 – Mizuno – Panowie (voucher 1000 pln)

Panowie – Raemy Daniel

 

Dołek nr  13 – Amarone Wino – Panowie ; Chablis Wino – Panie

Panie – Anna Pytkowska

Panowie – Michał Poniż

 

Dołek nr  8 – Beluga Gold – Panowie (alkohol)

Panowie – Jan Piętka

 

Dołek nr  9 – Loch Lomond – Panowie (2 nagrody) (zestaw whisky i odzież sygnowana Loch Lomond The Open 2018)

Panowie – Nikodem Świacki

Panowie – Paweł Machij

 

 

2 września 2018

 

Hole-in-one  

Dołek nr 3 – 171/140 – J Safra Sarasin Bank (1 kg złota) – nie było

Dołek nr 5 – 150/105 – B&O (zestaw głośników) – nie było

Dołek nr 12 – 131/80 – Hublot (zegarek Turbilion) – nie było

Dołek nr 18 – 150/130 – Złota 44 (apartament) – nie było

 

Nearest the pin 

Dołek nr 3 – J. Safra Sarasin Bank (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki) (alkohol +piłki)

Panie – Erwina Kolasińska 380 cm

Panowie – Marek Więcek  250 cm

 

Dołek nr 5 – B&O – wspólny (słuchawki)

Wspólny – Arkadiusz Majsterek 267 cm

 

Dołek nr 12 – Hublot  (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki) (alkohol + piłki)

Panie – Anna Szymańska 192 cm

Panowie – Hubert Walentynowicz 36,5 cm

 

Dołek nr 16 – Swarovski  (po 2 nagrody dla Panów i po 2 nagrody dla Pań – 4 tabliczki) (biżuteria)

Panie – Barbara Bobińska 927 cm

Panie – nic

Panowie – Mikołaj Geritz 111 cm

Panowie- Lech Sokołowski 88 cm

 

Dołek nr 18 – Złota 44 (nearest osobno Panie i Panowie – dwie tabliczki) (szampan + piłki)

Panie – nic

Panowie – Krzysztof Gołda 82 cm

 

Nearest the line

Dołek nr 2 – Jo Malone London – Panie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panie – Anna Pytkowska 688 cm

Panie  – Zuzanna Łukomska 13 cm

 

Dołek nr 6 – Jo Malone London – Panie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panie – Beata Bednarek-Zielińska 152 cm

Panie – Anna Pytkowska 840 cm

 

Dołek nr  7 – Jo Malone London – Panie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panie – Anna Szymańska – 106 cm

Panie – Anna Pytkowska – 440 cm

 

Dołek nr  4 – Tom Ford – Panowie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panowie – Michał Kozieł – 54 cm

Panowie – Darek Bobiński – 9,5 cm

 

Dołek nr  14 – Tom Ford – Panowie (2 nagrody) (kosmetyki)

Panowie – Janusz Wróblewski – 37 cm

Panowie – Wójcik Michał – 6 cm

 

Dołek nr  15 – Tom Ford – Panowie (kosmetyki)

Panowie – Grzegorz Zieliński – 10 cm

 

Dołek nr 11 – Armand de Branc – wspólny (szampan)

Wspólny – Piotr Guzy – 9 cm

 

Dołek nr 17 – Scape Gin – wspólny (zestaw Gin)

Wspólny – Tomasz Bochnacki – 1 cm

 

Longest Drive

Dołek nr 1 – B&O – Panie i Panowie osobno (po 2 nagrody dla Panów i po 2 nagrody dla Pań – 4 tabliczki) (słuchawki)

Panie – Anna Szymańska

Panie – Agnieszka Słowik

Panowie – Jan Piętka

Panowie – Henryk Konopka

 

Dołek nr  10 – Mizuno – Panowie (voucher 1000 pln)

Panowie – Mikołaj Geritz

 

Dołek nr  13 – Amarone Wino – Panowie (wino)

Panowie – Hubert Walentynowicz

 

Dołek nr  8 – Beluga – Panowie (alkohol)

Panowie – Michał Poniż

 

Dołek nr  9 – Loch Lomond – Panowie (2 nagrody) (zestaw whisky i odzież sygnowana Loch Lomond The Open 2018)

Panowie – Jan Piętka

Panowie – Maciej Łukasiński

 

W związku z tym, że kilku zawodników zdobyło nagrody przekraczające dozwoloną wartość 500 funtów dla amatorów, część z nagród została przekazana do loterii. Nagrody przekazali: Agnieszka Słowik, Barbara Bobińska, Anna Pytkowska, Anna Szymańska, Erwina Kolasińska, Jan Piętka, Nikodem Świacki.

Wszystkie nagrody zostały rozlosowane wśród uczestników turnieju, którzy nie zdobyli żadnych nagród w trakcie zmagań na polu golfowym. Wszyscy zawodnicy, którzy pozostali do końca ceremonii wręczenia nagród wyszli z nagrodami. Gratulujemy !

 

„Siódemkę” z przodu premiowaną tuzinem piłek Mizuno zdobyli: Wawrzkiewicz Maciej, Krużyński Mariusz, Pluta Wiesław, Zadrożny Kazimierz, Daniel Raemy, Jacek Uchański, Arkadiusz Majsterek x 2, Dariusz Kuriata, Cezary Łosko, Michał Poniż x2 , Lech Sokołowski, Piętka Jan x2, Marek Więcek, Krzysztof Gradecki, Maciej Łukasiński, Hubert Walentynowicz, Mikołaj Geritz

Gratulujemy !

SO Ladies
Tee Time DAY 1
27.07.2021