Zakwalifikowani

AWANS DO FINAŁU

Zakwalifikowani – plik do pobrania TUTAJ.

  1. Grupa 1 (klasyfikacja SINGLE) – turnieje eliminacyjne – dla osób z poszczególnych grup klasyfikacyjnych

W każdym z turniejów eliminacyjnych awans do turnieju uzyskuje pięć osób z każdej grupy klasyfikacyjnej:

  • Open – stroke play brutto,
  • Grupa Handicapowa do 10,0 – stroke play netto,
  • Grupa Handicapowa od 10,1 do 20,0 – stableford netto,
  • Grupa Handicapowa od 20,1 do 36 – stableford netto.

Jeżeli zawodnik zajmie miejsce premiowane awansem do finału w kategorii Open i jednocześnie plasuje się w pierwszej piątce w klasyfikacji HCP do 10,0, to kwalifikację otrzymuje z kategorii Open.  W tej sytuacji z klasyfikacji HCP do 10,0 awansuje golfista zajmujący kolejną pozycję.

Jeżeli zawodnik uzyskał już awans do turnieju finałowego i w kolejnych rozgrywkach eliminacyjnych lokuje się w pierwszej piątce, to w takim przypadku awans uzyskuje następna osoba w klasyfikacji.

  1. Grupa 2 (klasyfikacja MULTI) – turnieje eliminacyjne – dla osób uczestniczących przynajmniej w 4 z 6 turniejów eliminacyjnych

Drugim sposobem dającym zaproszenie do finału jest udział w przynajmniej czterech z sześciu turniejów eliminacyjnych. Każda osoba, która spełni ten warunek automatycznie  dostaje miejsce w finalnych zmaganiach o miejsce w reprezentacji.

Klasyfikacja SINGLE

Lp. IMIĘ NAZWISKO HCP

  1. Lech Sokołowski 3,2
  2. Jan Zawadowski 3,3
  3. Mikołaj Geritz 4,1
  4. Oksana Wojtkiewicz 4,3
  5. Jan Szałagan 4,4
  6. Michał Poniż 4,8
  7. Michael Kobriger 4,8
  8. Michał Krawczyk 5,1
  9. Tomasz Kordek 5,1
  10. Karolina Schneider 5,2
  11. Andrzej Bagiński 5,3
  12. Mateusz Wardyn 5,4
  13. Errol Mills 5,5
  14. Krzysztof Gołda 6,8
  15. Mateusz Szymański 6,8
  16. Krzysztof Lasik 7
  17. Piotr Ostaszewski 7,2
  18. Marek Góra 7,2
  19. Andrzej Dec 7,5
  20. Piotr Klemba 7,5
  21. Dariusz Koss 7,7
  22. Wojciech Szary 7,8
  23. Andrzej Szaryj 7,8
  24. Sylwester Tutko 8
  25. Janusz Karczewski 8,1
  26. Paweł Wyrzykowski 8,1
  27. Krzysztof Woźniak 8,1
  28. Cezary Hermanowski 8,4
  29. Bartosz Brzoska 8,4
  30. Leszek Niewczas 8,9
  31. Filip Czernicki 9
  32. Konrad Chrzanowski 9
  33. Bogdan Szpilman 9,1
  34. Jacek Orzech 9,3
  35. Sławomir Piński 9,4
  36. Grzegorz Zieliński 9,5
  37. Kazimierz Mendak 9,7
  38. Rafał Osiński 9,8
  39. Krzysztof Skiba 10
  40. Krzysztof Jankowski 10
  41. Grzegorz Ramos 10,1
  42. Piotr Marcinkowski 10,2
  43. Paweł Iwanowski 10,3
  44. Leszek Bać 10,4
  45. Maciej Łukasiński 10,4
  46. Stefan Smoliński 10,5
  47. Krzysztof Klicki 10,7
  48. Piotr Usielski 10,7
  49. Krzysztof Krauze 11
  50. Piotr Usielski 10,7
  51. Krzysztof Krauze 11
  52. Paweł Słowik 11
  53. Mirosław Wójcik 11
  54. Hoang Anh Nguyen 11,4
  55. Mirosław Domosławski 11,4
  56. Elżbieta Górska 11,6
  57. Mariusz Krużyński 11,9
  58. Marek Konieczny 12,5
  59. Lesław Górski 12,8
  60. Robert Kaczmarek 13,1
  61. Zbigniew Piela 13,2
  62. Danuta Czewżyk 13,2
  63. Józef Werens 13,3
  64. Tomasz Pawłowski 13,9
  65. Tomasz Roman 14
  66. Grzegorz Puszkarski 14,4
  67. Paweł Kurka 14,5
  68. Tomasz Wojak 15,1
  69. Maciej Zadęcki 15,2
  70. Jarosław Janowski 15,4
  71. Kim Christensen 15,7
  72. Giulio Piantini 15,9
  73. Stefan Sajkiewicz 16,2
  74. Darek Łodyga 16,4
  75. Grzegorz Kapałka 16,6
  76. Dariusz Chorąży 16,7
  77. Mariusz Korszorsz 16,9
  78. Mirosław Glapiak 17
  79. Ute Kisielewski 17,2
  80. Andrzej Pasternak 18,9
  81. Andrzej Bącela 19,1
  82. Tadeusz Sierewicz 19,6
  83. Grzegorz Czelej 19,8
  84. Janusz Kluczewski 20
  85. Volker Raufuss 20,7
  86. Katarzyna Stokłosa 21,7
  87. Mariusz Gil 22,3
  88. Anna Pytkowska 22,8
  89. Krzysztof Burdalski 22,9
  90. Jarosław Grzesik 23
  91. Ireneusz Biliński 23,1
  92. Sławomir Chudzik 23,7
  93. Piotr Hofman 24,5
  94. Dariusz Czernicki 24,5
  95. Teresa Gajczyk – Góra 24,6
  96. Wojciech Skwarek 24,6
  97. Grzegorz Polaniecki 24,6
  98. Jakub Madaliński 25
  99. Piotr Powszuk 25
  100. Tomasz Chojankowski 25,8
  101. Sławomir Lipski 25,9
  102. Ewa Kluczewska 26
  103. Maciej Mróz 27,2
  104. Mariola Libera 28,7
  105. Marcin Haliniak 29,8
  106. Adam Wojnarowski 30,2
  107. Monika Kubiak 31,5
  108. Marian Proć 32,2
  109. Sebastian Magrian 34,3
  110. Krystyna Szkarłat 37

Klasyfikacja MULTI

Lp. IMIĘ NAZWISKO HCP

  1. Krzysztof Klicki 10,7
  2. Robert Zmarzliński 16,4
SO Ladies
Tee Time DAY 1
27.07.2021